جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

درب اتوماتیک (در برقی) در اصفهان

رزومه-شرکت-حفاظتی-کیمیا
دریافت قیمت و پیش فاکتور

برای اطلاع از قیمت انواع درب اتوماتیک در ساعات اداری با شماره ۰۹۱۳۱۰۸۵۵۶۰ تماس بگیرید یا فرم زیر را پر کنید تا در سریعترین زمان ما با شما تماس بگیریم.

در برقی در اصفهان یا درب اتوماتیک به نوعی از درب گفته می شود که به وسیله نیروی برق و بدون دخالت دست باز و بسته می شود. نمونه این نوع از درب را حتما در مکان های مختلف دیده اید و از مزایای آن بهره برده اید. امروزه درب برقی اصفهان به یکی از اجزای مهم انواع ساختمان ها تبدیل شده است که با استفاده از آن می توانید به راحتی تردد کنید.

درب اتوماتیک برقی شامل چند نوع مختلف همراه با کاربردهای مختلف می باشد. درب اتوماتیک شیشه ای، درب اتوماتیک کرکره ای، درب اتوماتیک ریلی و درب اتوماتیک بازویی از انواع در برقی هستند. کاربرد درب برقی در اصفهان عبارت است از: انواع ساختمان های تجاری و فروشگاه ها، کارخانجات و کارگاه ها، پارکینگ ساختمان ها، بانک ها، مراکز بیمارستانی و درمانی، مراکز دولتی و اداری، مراکز امنیتی و… .

انواع درب اتوماتیک معمولا به سه شکل باز و بسته می شوند:

 1. با استفاده از سنسورها و چشمی
 2. با استفاده از ریموت کنترل ها
 3. با استفاده از انواع اکسس کنترل ها

درب های اتوماتیک شیشه ای معمولا با استفاده از سنسور ها، نزدیک شدن فرد را تشخیص داده و به صورت اتوماتیک باز خواهند شد و پس از عبور فرد، درب دوباره بسته می شود. اما انواع درب اتوماتیک پارکینگی اغلب توسط ریموت کنترل ها باز و بسته می شوند. انواع اکسس کنترل ها (تگ، کارتخوان، اثر انگشت و…) برای هر نوع در اتوماتیک قابل استفاده می باشد و امنیت را تا چند برابر افزایش خواهد داد.

یکی از مزیت های مهم درب اتوماتیک قابلیت نصب آن در مکان های مختلف با ابعاد مختلف می باشد. اما به یاد داشته باشید قبل از خرید در برقی حتما باید توسط کارشناسان این حوزه مشاوره بگیرید و با نظر آن ها و بررسی محل مورد نظر اقدام به خرید درب برقی کنید.

دفتر حفاظتی کیمیا با پشتوانه قریب به بیست سال تجربه در زمینه فروش و همچنین نصب و خدمات، آماده ارائه مشاوره رایگان در زمینه خرید و نصب انواع درب برقی اصفهان و همچنین ارائه بهترین قیمت درب اتوماتیک در اصفهان می باشد.

جدول محتوا

نمونه پروژه اجرا شده انواع درب اتوماتیک در دفتر حفاظتی کیمیا

درب اتوماتیک شیشه ای از پر طرفدار ترین انواع درب برقی اصفهان می باشد که راحتی و امنیت را برای کاربران خود به ارمغان خواهد آورد. درب یک ساختمان به عنوان ارتباط دهنده یک محل با محیط بیرونی آن، بسیار مهم و تاثیرگذار خواهد بود. به همین علت درب های اتوماتیک از زمان پیدایششان همواره مورد توجه افراد قرار گرفته اند. درب شیشه ای برقی همانطور که از نام آن پیداست دربی از جنس شیشه است که به وسیله یک موتور و با نیروی برق کار می کند.

نحوه کارکرد آن بسیار ساده است، شما نزدیک درب می شوید و درب به طور خودکار برای شما باز خواهد شد. همین نکته باعث می شود تا اگر دستان شما پر از وسیله است و یا بیماری همراه خود دارید، دیگر برای باز کردن درب خود را به زحمت نیندازید. بانک ها، ساختمان های اداری، بیمارستان ها و مراکز درمانی، ساختمان های تجاری، فروشگاه ها و… همه از جمله مکان هایی هستند که برای راحتی کارکنان و مراجعه کنندگان از در برقی شیشه ای بهره می گیرند.

درب اتوماتیک کرکره ای

درب اتوماتیک کرکره ای شکل برقی شده کرکره های قدیمی است که نمونه آن ها را حتما دیده اید. کرکره هایی که با برق و تنها با فشردن یک کلید از ریموت کنترل باز و بسته می شوند، کار صاحبین فروشگاه ها را بسیار ساده کرده است. کرکره برقی جزء درب های اتوماتیک پارکینگی هم محسوب می شود زیرا برای پارکینگ ساختمان های مسکونی، کارخانجات، سوله ها و انبار ها از این نوع درب اتوماتیک استفاده می شود.

کرکره برقی از تیغه های آلومینیومی، فولادی، پلی کربنات و… تشکیل شده است که هر کدام از این تیغه ها کاربرد خاص خود را دارند. به طور کلی می توان گفت قیمت درب اتوماتیک کرکره ای تا حد زیادی به نوع و کیفیت تیغه و همچنین نوع موتور آن بستگی خواهد داشت. یکی از مزایای نصب کرکره اتوماتیک برای درب پارکینگ یا فروشگاه، هماهنگ شدن رنگ و مدل آن با نمای ساختمان است. در صورت تمایل برای دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

درب اتوماتیک بازویی

درب اتوماتیک بازویی یکی دیگر از انواع درب های اتوماتیک پارکینگی است. زمانی که درب لولایی پارکینگ به جک بازویی اتوماتیک که به شکل یک یا دو بازو هستند متصل می شود، درب لولایی به درب اتوماتیک بازویی تبدیل شده و دیگر نیاز نیست برای هر بار باز و بسته کردن آن از خودروی خود پیاده شوید و درب را باز و بسته کنید. این نوع درب برقی پارکینگ به وسیله ریموت کنترل و تنها با فشردن یک کلید از ریموت باز و بسته خواهد شد.

همچنین برای جلوگیری از بر خورد درب در هنگام بسته شدن با خودرو یا افراد، چشمی هایی در راستای درب نصب می شود. اگر فردی یا شی در مسیر این چشمی ها قرار گیرد (در بین درب) سنسور داخل چشمی ها به موتور درب فرمان می دهد که از حرکت بایستد و این گونه از برخورد با شی جلوگیری می کند. جک های اتوماتیک بازویی نه تنها آسایش و راحتی را برای ساکنین به ارمغان خواهند آورد، بلکه باعث افزایش سطح امنیت درب پارکینگ نیز خواهند شد و باعث می شوند. درب های اتوماتیک بازویی هم به شکل تک لنگه و هم دو لنگه قابل نصب و اجرا هستند.

درب اتوماتیک ریلی

یکی دیگر از انواع درب های پارکینگی، درب اتوماتیک ریلی یا کشویی است که اغلب برای ساختمان هایی که محدودیت فضا برای باز شدن درب های لولایی دارند پیشنهاد می شود. البته لازم به ذکر است این نوع از درب اتوماتیک پارکینگ برای باز شدن در امتداد درب و موازی با دیوار کناری، در سمت راست یا چپ درب، نیاز به فضای کافی برای باز شدن دارد. درب های ریلی به وسیله زنجیر یا دنده شانه ای با نیروی کششی موتور باز و بسته می شوند و همانند دیگر درب های برقی پارکینگی به وسیله ریموت فرمان باز شدن به موتور می رسد.

درب های اتوماتیک ریلی درب هایی کم سر و صدا و پر کارکرد هستند و برای ساختمان هایی با تردد بالا گزینه های بسیار مناسبی می باشند. البته باید توجه داشته باشید میزان قدرت موتور درب ریلی باید نسبت به وزن درب و میزان تردد انتخاب شود زیرا اگر قدرت موتور کم باشد از پس حرکت درب برقی بر نخواهد آمد و خیلی زود نیاز به تعمیر یا تعویض پیدا خواهد کرد.

درب اتوماتیک زیر سقفی

درب اتوماتیک زیر سقفی که به درب سکشنال هم معروف است برای پارکینگ ساختمان های مدرن امروزی کاربرد خاص و ویژه ای دارند. همچنین این نوع از درب های اتوماتیک گزینه های بسیار مناسبی برای پارکینگ هایی با فضای بسیار محدود می باشند. سهولت در استفاده و ظاهر زیبا و خاص درب های سکشنال باعث شده تا جزء محبوب ترین نوع درب اتوماتیک پارکینگی در کشور های اروپایی باشد و همچنین در کشور ما نیز طرفداران بسیاری پیدا کرده است.

 می توان گفت در حال حاضر این نوع درب برقی جزء مدرن ترین درب های اتوماتیک در بازار جهانی است. درب سکشنال تشکیل شده از پانل هایی می باشد که برای باز شدن درب به سمت بالا حرکت کرده و در زیر سقف و موازی با آن قرار می گیرند. درب های زیر سقفی مکانیزمی همچون درب های ریلی دارند زیرا برای باز و بسته شدن، به وسیله موتور و بر روی ریل ها حرکت می کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

نصب انواع درب اتوماتیک در اصفهان

مزایای نصب انواع درب اتوماتیک برای ساختمان ها با کاربری های مختلف بر کسی پوشیده نیست. همان طور که می دانید نصب درب برقی آسایش، راحتی و امنیت را برای ساکنین ساختمان و کاربران درب به ارمغان خواهد آورد. برای این که درب اتوماتیک ساختمان شما بتواند مدت ها بدون نیاز به سرویس و خرابی، به کار خود ادامه دهد نیازمند نصب درست و حرفه ای می باشد. نصب در برقی به صورت صحیح و اصولی در کارکرد بهتر درب اتوماتیک شما تاثیر مستقیم و بسزایی خواهد داشت.

شاید برای شما نیز اتفاق افتاده باشد که با وجود خرید بهترین متریال درب برقی موجود در بازار، پس از مدت کوتاهی درب اتوماتیک ساختمان دچار مشکل شده است. حتما از خود پرسیده اید چرا؟ پاسخ واضح است. حتی در صورت خرید بهترین برند های درب برقی در اصفهان باز هم درب دچار مشکل خواهد شد اگر به صورت غیر اصولی و توسط افراد غیر حرفه ای و بی تجربه نصب گردد.

توصیه کارشناسان دفتر حفاظتی کیمیا به شما مشتریان گرامی این است که در هنگام خرید در برقی اصفهان همواره به دو نکته دقت بالایی داشته باشید:

 1.  نوع و کیفیت اجناس خریداری شده
 2.  میزان تخصص و تجربه تکنسین نصب شرکت

به یاد داشته باشید چیزی به عنوان خرید درب اتوماتیک همراه با نصب رایگان وجود ندارد. نصب درب اتوماتیک نیز همانند دیگر حرفه ها نیازمند دانش، تجربه و همچنین صرف زمان زیاد می باشد، پس چنین خدماتی را نمی توان به صورت رایگان دریافت نمود. اگر شرکتی چنین ادعایی دارد یا قیمت نصب را با اجناس درب محاسبه کرده است و یا نصب دارای کیفیتی بسیار پایین می باشد.

در یک نصب درب اتوماتیک کامل، موتور که اساسی ترین بخش درب اتوماتیک می باشد، توسط تکنسین های نصب بررسی می شود و با یک تنظیم و سیم کشی درست و دقیق باعث می  شود که سیستم مکانیکی درب اتوماتیک عملکرد بهتری از خود نشان دهد. هر نوع درب اتوماتیک پس از خریداری، باید بر طبق شرایط ساختمان و میزان تردد تنظیم شود. وظیفه انواع تنظیمات در برقی، همانند تنظیم زمانبندی صحیح باز و بسته شدن درب بر طبق نیاز ساختمان و کارفرما، بر عهده تکنسین نصب می باشد.

به طور قطع درب های اتوماتیک ساختمان های تجاری بزرگ و یا بانک ها، در مقایسه با درب اتوماتیک یک فروشگاه کوچک محلی، در تنظیمات خود باید تفاوت هایی داشته باشند. این تنظیمات اعمال شده بر روی درب برقی کمک می کند تا درب کارایی بهتری از خود ارائه دهد.

در آخر باید گفت نصب هر نوعی از درب اتوماتیک متفاوت از نوع دیگر و دارای نکات بسیار ظریف و پر اهمیت است. توصیه می شود برای نصب درب برقی از کارشناسان حرفه ای کمک بخواهید.

درب اتوماتیک در اصفهان
ترکیب در برقی بازویی و درب برقی ریلی

فروش درب اتوماتیک در اصفهان

امروزه بازار خرید درب برقی در اصفهان بسیار داغ و پر تقاضا می باشد و علت آن هم ویژگی ها و کار آمدی انواع درب اتوماتیک است. در اتوماتیک به صورت خودکار، با استفاده از نیروی برق و بدون صرف انرژی باز و بسته می شود و به همین علت در اصطلاح عامیانه به این نوع درب “در برقی” نیز گفته می شود.

 درب های برقی با استفاده از سنسور های مخصوص به خود، هوشمند سازی شده و همین موضوع امنیت کاربران آنان را تا حد زیادی تضمین خواهد کرد. عملکرد سنسور ها نیز به این شکل است که در هنگام نزدیک شدن فرد، درب به صورت اتوماتیک باز شده و پس از عبور فرد درب بسته خواهد شد. حال اگر در هنگام بسته شدن درب شخصی به آن نزدیک شود سنسور او را شناسایی خواهد کرد و درب را از حرکت باز می دارد.

درب های اتوماتیک دارای انواع مختلفی هستند و در اماکن مختلفی قابل نصب و اجرا می باشند. بیشترین کاربرد درب اتوماتیک در ورودی ساختمان های اداری، فروشگاه ها، پارکینگ ساختمان ها، بانک ها، مراکز درمانی و… می باشد. همان طور که می دانید تردد در این مکان ها بسیار زیاد است پس کیفیت درب اتوماتیک موردی است که در هنگام خرید درب برقی باید به آن توجه کافی را داشته باشید.

بسیاری از مشتریان در هنگام خرید درب اتوماتیک در اصفهان تنها به قیمت آن توجه می کنند و آن را ملاک خود قرار می دهند در صورتی که این کار به زیان آن ها تمام خواهد شد. قیمت درب اتوماتیک فاکتور مهمی می باشد اما مهم تر از آن، کیفیت قطعات و نصب درب برقی است. پس توصیه می شود هرگز کیفیت را فدای قیمت نکنید و در انتخاب شرکت فروشنده و نصاب درب دقت بالایی به خرج دهید.

لازم به ذکر است از جمله موادی که در هنگام خرید درب اتوماتیک باید به آن توجه کنید نحوه سرویس دهی و خدمات پس از فروش شرکت فروشنده درب است. فروش درب اتوماتیک همیشه باید با نصب درب و سرویس دهی پس از فروش محصول همراه باشد زیرا درب اتوماتیک یک محصول برقی است و هر چقدر هم از قطعات درجه یک تهیه شده باشد در طول زمان نیاز به سرویس پیدا خواهد کرد.

نکته مهم تر، نصب درب اتوماتیک است که باید به بهترین شکل و توسط افراد متخصص و با تجربه این حوزه صورت گیرد. در غیر این صورت درب اتوماتیک خیلی زود به سرویس و تعمیر نیاز پیدا خواهد کرد و یا ممکن است کلا از کار بیوفتد.

دفتر حفاظتی کیمیا همواره سعی داشته تا در کنار فروش انواع درب اتوماتیک با کیفیت بالا، نصب و خدمات با کیفیتی نیز  به همشهریان خود ارائه دهد.

معایب و مزایا درب اتوماتیک 

مزایا در برقی:

 1. سهولت و راحتی در استفاده
 2. افزایش زیبایی و ارزش ساختمان
 3. تنوع در طرح و رنگ
 4. امنیت بالا 
 5. صرفه جویی در انرژی

معایب در برقی

 1. قیمت بالاتر از درب های دستی
 2. نصب و نگهداری سخت

جدول مشخصات فنی انواع درب

نام دربجنسابعادزمان نصب
درب شیشه ای اتوماتیکسکوریت / آلومینیومعرض ۸۰ سانت الی ۱۰ متر ارتفاع ۲ الی ۳/۵ متر۱۲ساعت الی ۲ روز
درب کرکره ای اتوماتیکآلومینیوم / گالوانیزهعرض ۶۰ سانت الی ۱۵ متر ارتفاع ۱ الی ۱۰ متر۴ الی ۱۲ ساعت
درب بازویی اتوماتیکآهن / استیل / آلومینیوم / برنج۷۰ سانت الی ۶ متر۴ الی ۱۰ ساعت
درب ریلی اتوماتیکآهن / آلومینیوم / چدن / برنج۲ الی ۲۰ متر۳ الی ۸ ساعت
درب زیر سقفی اتوماتیکساندویچ پنل۲ الی ۶ متر۱۰ ساعت الی ۲ روز

قطعات درب اتوماتیک (در برقی)

قطعات درب اتوماتیک (در برقی) به صورت کلی شامل دو گروه قطعات الکترونیکی و قطعات مکانیکی می شوند. البته لازم به ذکر است که بسته به نوع درب اتوماتیک این قطعات و اجزاء متفاوت هستند اما به طور کلی یک درب اتوماتیک از قسمت های زیر تشکیل شده است:

 1. موتور که به وسیله آن درب با نیروی برق و به صورت اتوماتیک باز و بسته می شود.

 2. بدنه اصلی درب که بسته به نوع درب از متریال مختلفی از جمله: شیشه، تیغه کرکره و… تشکیل شده است.

 3. ریموت کنترل یا اکسس کنترل که به وسیله آن کاربر می تواند درب را بدون دخالت دست و صرف نیروی اضافه تنها با فشردن یک کلید باز و بسته کند.

 4. چشمی که وظیفه تامین امنیت کاربر را بر عهده دارد و فرد یا جسم را در نزدیکی درب برقی شناسایی می کند.

هر قسمت از در اتوماتیک خود شامل اجزای مختلفی هستند که بعضی قطعات الکتریکی و بعضی دیگر قطعات مکانیکی هستند.

قطعات الکترونیکی درب اتوماتیک:

انواع موتور درب های اتوماتیک، ریموت کنترل و چشمی (سنسور) درب اتوماتیک جزء قطعات الکترونیکی در برقی به حساب می آیند. برد درب اتوماتیک، ترانس، باطری بک آپ و کلید تغییر حالت از دیگر اجزای الکترونیکی انواع درب برقی می باشند.

بیشترین خرابی این قطعات شامل خرابی چشمی، برد و ریموت در جک اتوماتیک پارکینگی بر اثر برخورد با خودرو یا عوامل دیگر، و همچنین خرابی برد و ریموت در کرکره های برقی در اثر برخورد یا اتصالی برق می باشد. در اغلب موارد نیازی به تعویض این قطعات نیست و تعمیر آن ها کافی می باشد مگر آنکه جنس خریداری شده از اول بی کیفیت بوده و یا خرابی بسیار اساسی باشد.

قطعات مکانیکی درب اتوماتیک:

می توان گفت تمامی اجزای بدنه درب به همراه اکثر قطعات و لوازم درب اتوماتیک جزو قطعات مکانیکی محسوب می شوند. برخی از این قطعات عبارتند از: قطعات جک پارکینگی، دنده شانه ای، ریل، هنگر ها، یراق آلات نصب، شفت، بلبرینگ، کلید خلاص کن، فریم درب، کاور، تسمه و…. .

صدها قطعه در ساخت انواع درب برقی به کار رفته است که هر کدام از آن ها در میزان کیفیت و کارکرد بهتر درب های اتوماتیک تاثیر مستقیمی خواهند داشت. پس توصیه می شود در هنگام خرید درب برقی اصفهان به کیفیت قطعات درب نیز توجه کافی داشته باشید.

دفتر حفاظتی کیمیا همواره سعی بر ارائه خدمات با کیفیت در زمینه فروش و نصب درب برقی در اصفهان داشته است و به همین منظور از قطعات و متریال درجه یک و اصلی در پروژه های درب اتوماتیک اصفهان استفاده می کند.

خرید درب اتوماتیک از دفتر حفاظتی کیمیا

خرید درب اتوماتیک در اصفهان پروسه پیچیده و سختی نیست اما باید با نهایت دقت و وسواس این کار را انجام دهید. زیرا خرید درب برقی از شرکت نامعتبر و بی تجربه در این زمینه، مساوی است با خرابی دائمی درب اتوماتیک و به بار آمدن هزینه های اضافی. ما در دفتر حفاظتی کیمیا با کمک تکنسین های متخصص، به شما همشهریان عزیز کمک خواهیم کرد که بهترین انتخاب را برای درب اتوماتیک خود داشته باشید.

مراحل خرید درب اتوماتیک از دفتر حفاظتی کیمیا بدین صورت می باشد: در ابتدا در صورت نیاز کارشناس فنی شرکت کیمیا از محل شما بازدید کرده و شرایط محل را به دقت بررسی خواهد کرد. (لازم به ذکر است در همه مواقع نیاز به بازدید حضوری نمی باشد.)

 پس از آن بر طبق ابعاد درب، شرایط محل و نیاز آن (میزان تردد و…) و میزان بودجه کارفرما، قیمت درب اتوماتیک با جزئیات در قالب پیش فاکتور در خدمت کارفرما قرار می گیرد. پس از تایید پیش فاکتور، قراردادی ما بین شرکت کیمیا و کارفرما تنظیم می شود که هر دو طرف به تعهدات خود طبق زمانبندی مشخص عمل کنند. شما مشتریان عزیز می توانید برای دریافت مشاوره رایگان و یا برای خرید درب اتوماتیک از دفتر حفاظتی کیمیا، با شماره های ۰۹۱۳۱۰۸۵۵۶۰ و ۱۱-۳۶۶۳۳۰۱۰-۰۳۱ تماس حاصل فرمائید.

فروش لوازم و قطعات درب اتوماتیک

فروش لوازم و قطعات درب اتوماتیک یکی دیگر از حوزه های درب برقی می باشد. درب های اتوماتیک دارای لوازم و قطعات بسیاری می باشند که برخی از آن ها بر روی پکیج های درب های برقی ارائه نمی شوند و در صورت نیاز و تمایل باید به صورت جداگانه خریداری شوند، و یا برخی از آن ها نیز به دلایل مختلف ممکن است نیاز به تعویض پیدا کنند و باید دوباره خریداری شوند.

از لوازم درب اتوماتیک که امروزه در بین مشتریان بسیار محبوب شده است، قفل برقی و انواع اکسس کنترل ها می باشد. قفل های برقی معمولا در کنار جک های اتوماتیک پارکینگی به فروش می رسند و اکسس کنترل ها نیز برای انواع درب برقی به خصوص درب اتوماتیک شیشه ای کاربرد دارند.

قفل برقی چیست؟

قفل برقی که امروزه جایگزین قفل های پارکینگی معمولی شده است، با عبور دادن جریان الکتریکی از خود سبب می شود تا قفل تنها با فشردن دکمه ریموت باز خواهد شود. شما زمانی که درب پارکینگ خود را برقی می کنید حتما به یک قفل برقی نیز احتیاج خواهید داشت تا به وسیله آن به راحتی و با ریموت کنترل درب پارکینگ خود را باز و بسته کنید و در عین حال امنیت در برقی پارکینگ خود را نیز حفظ کنید.

اکسس کنترل چیست؟

اکسس کنترل ها یا دستگاه های کنترل تردد همان طور که از نام آن پیداست، وظیفه کنترل تردد افراد به مکان خاصی را دارند. این دستگاه ها پس از تشخیص مجاز بودن فرد، درب را برای شخص باز می کنند.

از دستگاه های کنترل تردد اغلب بر روی درب های اتوماتیک شیشه ای استفاده می شود و ممکن است نمونه آن ها را در مکان های مختلف دیده باشید. این دستگاه ها دارای انواع مختلفی هستند که هر کدام مکانیزم خاص خود را دارند. انواع اکسس کنترل ها با استفاده از تگ، کارت، اثر انگشت و… کار می کنند.

برای استعلام قیمت قفل برقی در اصفهان و اکسس کنترل درب اتوماتیک با دفتر حفاظتی کیمیا تماس حاصل فرمائید.

فروش و خدمات درب اتوماتیک در سایر شهرستان های اصفهان

گروه حفاظتی کیمیا در شهر های : شهرضا، شاهین شهر، فولادشهر، نجف آباد، زرین شهر، اصفهانک، زیار، اشکاوند، سپاهان شهر، بهارستان اصفهان، سگزی، ویلا شهر، مبارکه، باغ بهادران، شهرکرد، خمینی شهر و گز و برخوار  آماده سرویس دهی به همشریان و مشتریان عزیز می باشد.

سوالات متداول

بسته به نوع درب پاسخ متفاوت است. به طور مثال درب های کرکره ای که دارای تیغه های قدیمی هستند نمیتوان برقی کرد اما درب هایی که تیغه های جدید دارند اما به صورت دستی بالا و پایین میروند را میتوان با مشاوره از تکنسین های با تجربه ی این حوزه برقی کرد. درب های آهنی پارکینگ را چه از نوع ریلی و چه از نوع لولایی باشند می توان با نصب جک های ریلی و بازویی، بصورت اتوماتیک در آورد، و همچنین درب شیشه ای دستی نیز با نظر کارشناس و با تغییر در برخی موارد آن ممکن است بتوان بصورت اتوماتیک در آورد.

با توجه به نوع درب و موارد مورد نیاز بین ۱۰ الی ۱۵ روز کاری زمان نیاز دارد تا درب بطور کامل نصب و تحویل کارفرما شود. البته ممکن است در برخی از پروژه ها (خصوصا درب های بازویی و ریلی) این زمان کمتر باشد

قیمت تمام شده هر نوع درب اتوماتیک به دو عامل کلی بستگی دارد: ۱- میزان و نوع اجناس و مصالح مصرف شده، ۲- کیفیت نصب. نوع و برند موتور، نوع و میزان فریم، نوع و میزان تیغه، نوع و متراژ شیشه، توان جک و… از عواملی هستند که تعیین کننده ی قیمت یک درب اتوماتیک میباشند. برای اطلاع دقیق از قیمت و دریافت پیش فاکتور با شماره ۰۹۱۳۱۰۸۵۵۶۰ تماس حاصل فرمائید.

نمیتوان گفت از بین انواع درب اتوماتیک کدام یک بهترین است زیرا هر یک از درب ها برای محلی مناسب و کارآمد میباشد. کاربرد هریک از درب های برقی در صفحات مخصوص به آنها به طور مفصل توضیح داده شده است. همچنین میتوانید برای مشاوره با کارشناسان دفتر حفاظتی کیمیا تماس حاصل فرماید.

مشتریان دفتر حفاظتی کیمیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آدرس دفتر و نمایشگاه

اصفهان، خیابان سجاد، چهارراه سپهسالار ، خیابان ارباب، دومین دوربرگردان، ساختمان مهر، طبقه اول، دفتر حفاظتی کیمیا