کیمیا درب اتوماتیک در اصفهان
مکان شما:

درب اتوماتیک در اصفهان

درب اتوماتیک در اصفهان یا درب برقی به نوعی از درب گفته میشود که بوسیله نیروی برق و بدون دخالت دست باز و بسته میشود. نمونه این نوع از درب ها را حتما در مکان های مختلف دیده اید و از مزایای آن بهره برده اید. امروزه درب برقی اصفهان به یکی از اجزای مهم انواع ساختمان ها تبدیل شده است که با استفاده از آن میتوانید به راحتی تردد کنید.

درب اتوماتیک شامل چند نوع مختلف همراه با کاربردهای مختلف میباشد. درب اتوماتیک شیشه ای، درب اتوماتیک کرکره ای، درب اتوماتیک ریلی و درب اتوماتیک بازویی از انواع آن در برقی هستند. کاربرد درب برقی در اصفهان عبارت است از: انواع ساختمان های تجاری و فروشگاه ها، کارخانجات و کارگاه ها، پارکینگ ساختمان ها، بانک ها، مراکز بیمارستانی و درمانی، مراکز دولتی و اداری، مراکز امنیتی و… .

انواع درب اتوماتیک معمولا به سه شکل باز و بسته میشوند: 

 1. با استفاده از سنسورها و چشمی 
 2. با استفاده از ریموت کنترل ها
 3. با استفاده از انواع اکسس کنترل ها.

درب های اتوماتیک شیشه ای معمولا با استفاده از سنسورها، نزدیک شدن فرد را تشخیص داده و بصورت اتوماتیک باز خواهند شد و پس از عبور فرد، درب دوباره بسته میشود. اما انواع درب اتوماتیک پارکینگی اغلب توسط ریموت کنترل ها باز و بسته میشوند. انواع اکسس کنترل ها (تگ، کارتخوان، اثرانگشت و…) برای هر نوع در اتوماتیک قابل استفاده میباشد و امنیت را تا چند برابر افزایش خواهد داد.

یکی از مزیت های مهم درب اتوماتیک قابلیت نصب آن در مکان های مختلف با ابعاد مختلف میباشد. اما به یاد داشته باشید قبل از خرید در برقی حتما باید توسط کارشناسان این حوزه مشاوره بگیرید و با نظر آنها و بررسی محل مورد نظر اقدام به خرید درب برقی کنید.

دفتر حفاظتی کیمیا با پشتوانه قریب به بیست سال تجربه در زمینه فروش و همچنین نصب و خدمات، آماده ارائه مشاوره رایگان در زمینه خرید و نصب انواع درب برقی اصفهان و همچنین ارائه بهترین قیمت درب اتوماتیک در اصفهان میباشد.

نمونه پروژه اجرا شده ی انواع درب اتوماتیک در دفتر حفاظتی کیمیا

انواع درب اتوماتیک

درب اتوماتیک شیشه ای در اصفهان | دفتر حفاظتی کیمیا
درب اتوماتیک شیشه ای
درب اتوماتیک کرکره ای در اصفهان | دفتر حفاظتی کیمیا
درب اتوماتیک کرکره ای
درب اتوماتیک بازویی در اصفهان | دفتر حفاظتی کیمیا
درب اتوماتیک بازویی
درب اتوماتیک زیر سقفی | دفتر حفاظتی کیمیا
درب اتوماتیک زیرسقفی
درب اتوماتیک ریلی در اصفهان | دفتر حفاظتی کیمیا
درب اتوماتیک ریلی

انواع درب اتوماتیک

درب اتوماتیک شیشه ای در اصفهان | دفتر حفاظتی کیمیا
درب اتوماتیک شیشه ای
درب اتوماتیک بازویی در اصفهان | دفتر حفاظتی کیمیا
درب اتوماتیک بازوئی
درب اتوماتیک زیر سقفی | دفتر حفاظتی کیمیا
درب اتوماتیک زیر سقفی
درب اتوماتیک کرکره ای در اصفهان | دفتر حفاظتی کیمیا
درب اتوماتیک کرکره ای
درب اتوماتیک ریلی در اصفهان | دفتر حفاظتی کیمیا
درب اتوماتیک ریلی
از اینستاگرام دفتر حفاظتی کیمیا چخبر؟

درب اتوماتیک شیشه ای

درب اتوماتیک شیشه ای از پرطرفدار ترین انواع درب برقی اصفهان میباشد که راحتی و امنیت را برای کاربران خود به ارمغان خواهد آورد. درب یک ساختمان به عنوان ارتباط دهنده ی یک محل با محیط بیرونی آن، بسیار مهم و تاثیرگذار خواهد بود. به همین علت درب های اتوماتیک از زمان پیدایششان همواره مورد توجه افراد قرار گرفته اند. درب شیشه ای برقی همانطور که از نام آن پیداست دربی از جنس شیشه است که به وسیله ی یک موتور و با نیروی برق کار میکند. نحوه ی کارکرد آن بسیار ساده است، شما نزدیک درب میشوید و درب به طور خودکار برای شما باز خواهد شد. همین نکته باعث میشود تا اگر دستان شما پر از وسیله است و یا بیماری همراه خود دارید، دیگر برای باز کردن درب خود را به زحمت نیندازید. بانک ها، ساختمان های اداری، بیمارستان ها و مراکز درمانی، ساختمان های تجاری، فروشگاه ها و… همه از جمله مکان هایی هستند که برای راحتی کارکنان و مراجعه کنندگان از درب اتوماتیک  شیشه ای بهره میگیرند.

فیلم معرفی درب اتوماتیک شیشه ای

درب اتوماتیک کرکره ای

درب اتوماتیک کرکره ای شکل برقی شده ی کرکره های قدیمی است که نمونه ی آنها را حتما دیده اید. کرکره هایی که با برق و تنها با فشردن یک کلید از ریموت کنترل باز و بسته میشوند، کار صاحبین فروشگاه ها را بسیار ساده کرده است. کرکره برقی جزو درب های اتوماتیک پارکینگی هم محسوب میشود زیرا برای پارکینگ ساختمان های مسکونی، کارخانجات، سوله ها و انبار ها از این نوع درب اتوماتیک استفاده میشود.

کرکره برقی از تیغه های آلومینیومی، فولادی، پلی کربنات و… تشکیل شده است که هرکدام از این تیغه ها کاربرد خاص خود را دارند.  بطور کلی میتوان گفت قیمت درب اتوماتیک کرکره ای تا حد زیادی به نوع و کیفیت تیغه و همچنین نوع موتور آن بستگی خواهد داشت. یکی از مزایای نصب کرکره اتوماتیک برای درب پارکینگ یا فروشگاه، هماهنگ شدن رنگ و مدل آن با نمای ساختمان است. در صورت تمایل برای دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

 

فیلم معرفی درب اتوماتیک کرکره ای

درب اتوماتیک بازویی

درب اتوماتیک بازویی یکی دیگر از انواع درب های اتوماتیک پارکینگی است. زمانی که درب لولایی پارکینگ به جک بازویی اتوماتیک که به شکل یک یا دو بازو هستند متصل میشود، درب لولایی به درب اتوماتیک بازویی تبدیل شده و دیگر نیاز نیست برای هربار باز و بسته کردن آن از خودروی خود پیاده شوید و درب را باز و بسته کنید. این نوع درب برقی پارکینگ به وسیله ی ریموت کنترل و تنها با فشردن یک کلید از آن باز و بسته خواهد شد. همچنین برای جلوگیری از برخورد درب در هنگام بسته شدن با خودرو یا افراد، چشمی هایی در راستای درب نصب میشود. اگر فردی یا شی در مسیر این چشمی ها قرار گیرد (در بین درب) سنسور داخل چشمی ها به موتور درب فرمان میدهد که از حرکت بایستد و اینگونه از برخورد با شی جلوگیری میکند. جک های اتوماتیک بازویی نه تنها آسایش و راحتی را برای ساکنین به ارمغان خواهند آورد، بلکه باعث افزایش سطح امنیت درب نیز خواهند شد و باعث میشوند. درب های اتوماتیک بازویی هم به شکل تک لنگه و هم دو لنگه قابل نصب و اجرا هستند.

فیلم معرفی درب اتوماتیک بازویی

درب اتوماتیک ریلی

یکی دریگر از انواع درب های پارکینگی، درب اتوماتیک ریلی یا کشویی است که اغلب برای ساختمان هایی که محدودیت فضا برای باز شدن درب های لولایی دارند، پیشنهاد میشود. البته لازم به ذکر است این نوع از درب اتوماتیک پارکینگ برای باز شدن در امتداد درب و موازی با دیوار کناری، در سمت راست یا چپ درب، نیاز به فضای کافی برای باز شدن دارد. درب های ریلی بوسیله ی زنجیر یا دنده شانه ای با نیروی کششی موتور باز و بسته میشوند، و همانند دیگر درب های برقی پارکینگی بوسیله ی ریموت فرمان باز شدن به موتور میرسد. درب های اتوماتیک ریلی درب هایی کم سروصدا و پرکارکرد هستند و برای ساختمان هایی با تردد بالا گزینه های بسیار مناسبی میباشند. البته باید توجه داشته باشید میزان قدرت موتور درب ریلی باید نسبت به وزن درب و میزان تردد انتخاب شود زیرا اگر قدرت موتور کم باشد از پس حرکت درب برنخواهد آمد و خیلی زود نیاز به تعمیر یا تعویض پیدا خواهد کرد.

فیلم معرفی درب اتوماتیک ریلی

درب اتوماتیک زیرسقفی

درب اتوماتیک زیر سقفی که به درب سکشنال هم معروف است در پارکینگ ساختمان های مدرن امروزی کاربردی خاص و ویژه دارند. همچنین این نوع از درب های اتوماتیک گزینه های بسیار مناسبی جهت پارکینگ هایی با فضای بسیار محدود میباشند. سهولت در استفاده و ظاهر زیبا و خاص درب های سکشنال باعث شده تا جزو محبوب ترین نوع درب اتوماتیک پارکینگی در کشور های اروپایی باشد و همچنین در کشور ما نیز طرفداران بسیاری پیدا کرده است. میتوان گفت درحال حاضر این نوع درب برقی جزو مدرن ترین درب های اتوماتیک در بازار جهانی است. درب سکشنال تشکیل شده از پانل هایی میباشد که برای باز شدن درب به سمت بالا حرکت کرده و در زیر سقف و موازی با آن قرار میگیرند. درب های زیر سقفی مکانیزمی همچون درب های ریلی دارند زیرا برای باز و بسته شدن، بوسیله ی موتور و بر روی ریل ها حرکت میکنند. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

فیلم معرفی درب اتوماتیک زیرسقفی

نصب انواع درب اتوماتیک در اصفهان

مزایا نصب انواع درب اتوماتیک برای ساختمان ها با کاربری های مختلف بر کسی پوشیده نیست. همانطور که میدانید نصب درب برقی آسایش، راحتی و امنیت را برای ساکنین ساختمان و کاربران درب به ارمغان خواهد آورد.

برای اینکه درب اتوماتیک ساختمان شما بتواند مدت ها بدون نیاز به سرویس و خرابی، به کار خود ادامه دهد نیازمند نصب درست و حرفه ای میباشد. نصب در برقی بصورت صحیح و اصولی در کارکرد بهتر درب اتوماتیک شما تاثیر مستقیم و بسزایی خواهد داشت.

شاید برای شما نیز اتفاق افتاده باشد که با وجود خرید بهترین متریال درب اتوماتیک موجود در بازار، پس از مدت کوتاهی درب اتوماتیک ساختمان دچار مشکل شده است. حتما از خود پرسیده اید چرا؟ پاسخ واضح است. حتی درصورت خرید بهترین برندهای درب اتوماتیک در اصفهان باز هم درب دچار مشکل خواهد شد اگر بصورت غیر اصولی و توسط افراد غیر حرفه ای و بی تجربه نصب گردد.

پس توصیه کارشناسان دفتر حفاظتی کیمیا به شما مشتریان گرامی این است که در هنگام خرید درب اتوماتیک اصفهان همواره به دو نکته دقت بالایی داشته باشید:

 1.  نوع و کیفیت اجناس خریداری شده
 2.  میزان تخصص و تجربه ی تکنسین نصب شرکت.

به یاد داشته باشید چیزی به عنوان خرید درب اتوماتیک همراه با نصب رایگان وجود ندارد. نصب درب اتوماتیک نیز همانند دیگر حرفه ها نیازمند دانش، تجربه و همچنین صرف زمان زیاد میباشد، پس چنین خدماتی را نمیتوان بصورت رایگان دریافت نمود. اگر شرکتی چنین ادعایی دارد یا قیمت نصب را با اجناس درب محاسبه کرده است و یا نصب دارای کیفیتی بسیار پایین میباشد.

در یک نصب درب اتوماتیک کامل، موتور که اساسی ترین بخش درب اتوماتیک میباشد، توسط تکنسین های نصب بررسی میشود و با یک تنظیم و سیم کشی درست و دقیق باعث میشود که سیستم مکانیکی درب اتوماتیک عملکرد بهتری از خود نشان دهد.

هر نوع درب اتوماتیک پس از خریداری، باید بر طبق شرایط ساختمان و میزان تردد، تنظیم شود. وظیفه ی انواع تنظیمات درب اتوماتیک، همانند تنظیم زمانبندی صحیح باز و بسته شدن درب بر طبق نیاز ساختمان و کارفرما، برعهده تکنسین نصب میباشد.

به طور قطع درب های اتوماتیک ساختمان های تجاری بزرگ و یا بانک ها، در مقایسه با درب اتوماتیک یک فروشگاه کوچک محلی، در تنظیمات خود باید تفاوت هایی داشته باشند. این تنظیمات اعمال شده بر روی درب برقی کمک میکند تا درب کارایی بهتری از خود ارائه دهد.

در آخر باید گفت نصب هر نوعی از درب اتوماتیک متفاوت از نوع دیگر و دارای نکات بسیار ظریف و پراهمیت است. توصیه میشود جهت نصب درب برقی از کارشناسان حرفه ای کمک بخواهید.

نصب درب اتوماتیک

فروش درب اتوماتیک در اصفهان

امروزه بازار خریددرب اتوماتیک در اصفهان بسیار داغ و پرتقاضا میباشد و علت آن هم ویژگی ها و کارآمدی انواع درب اتوماتیک است. درب اتوماتیک بصورت خودکار، با استفاده از نیروی برق و بدون صرف انرژی باز و بسته میشود و به همین علت در اصطلاح عامیانه به این نوع درب “در برقی” نیز گفته میشود.

 درب های برقی با استفاده از سنسورهای مخصوص به خود، هوشمندسازی شده و همین موضوع امنیت کاربران آنان را تا حد زیادی تضمین خواهد کرد. عملکرد سنسورها نیز به این شکل است که در هنگام نزدیک شدن فرد، درب بصورت اتوماتیک باز شده و پس از عبور فرد درب بسته خواهد شد. حال اگر در هنگام بسته شدن درب شخصی به آن نزدیک شود سنسور او را شناسایی خواهد کرد و درب را از حرکت بازمیدارد.

درب های اتوماتیک دارای انواع مختلفی هستند و در اماکن مختلفی قابل نصب و اجرا میباشند. بیشترین کاربرد درب اتوماتیک در ورودی ساختمان های اداری، فروشگاه ها، پارکینگ ساختمان ها، بانک ها، مراکز درمانی و… میباشد. همانطور که میدانید تردد در این مکان ها بسیار زیاد است پس کیفیت درب اتوماتیک موردی ست که در هنگام خرید درب اتوماتیک باید به آن توجه کافی را داشته باشید.

بسیاری از مشتریان در هنگام خرید درب اتوماتیک در اصفهان تنها به قیمت آن توجه میکنند و آن را ملاک خود قرار میدهند در صورتی که این کار به زیان آنها تمام خواهد شد. قیمت درب اتوماتیک فاکتور مهمی میباشد اما مهم تر از آن، کیفیت قطعات و نصب درب اتوماتیک است . پس توصیه میشود هرگز کیفیت را فدای قیمت نکنید و در انتخاب شرکت فروشنده و نصاب درب دقت بالایی به خرج دهید.

لازم به ذکر است از جمله موادی که در هنگام خرید درب اتوماتیک باید به آن توجه کنید نحوه ی سرویس دهی و خدمات پس از فروش شرکت فروشنده درب است. فروش درب اتوماتیک همیشه باید با نصب درب و سرویس دهی پس از فروش محصول همراه باشد زیرا درب اتوماتیک یک محصول برقی است و هرچقدر هم از قطعات درجه یک تهیه شده باشد در طول زمان نیاز به سرویس پیدا خواهد کرد. نکته ی مهم تر، نصب درب اتوماتیک است که باید به بهترین شکل و توسط افراد متخصص و باتجربه ی این حوزه صورت گیرد. در غیر این صورت درب اتوماتیک خیلی زود به سرویس و تعمیر نیاز پیدا خواهد کرد و یا ممکن است کلا از کار بیوفتد.

دفتر حفاظتی کیمیا همواره سعی داشته تا در کنار فروش انواع درب اتوماتیک با کیفیت بالا، نصب و خدمات با کیفیتی نیز  به همشهریان خود ارائه دهد.

رضایت مشتریان از درفتر حفاظتی کیمیا

معایب و مزایا درب اتوماتیک

مزایا

 1. سهولت و راحتی در استفاده
 2. افزایش زیبایی و ارزش ساختمان
 3. تنوع در طرح و رنگ
 4. امنیت بالا 
 5. صرفه جویی در انرژی 
 6.  

معایب

 1. قیمت بالاتر از درب های دستی
 2. نصب و نگهداری سخت
 3.  
 4.  
 5.  
 6.  

جدول مشخصات فنی انواع درب

نام درب جنس ابعاد زمان نصب
درب شیشه ای اتوماتیک
درب کرکره ای اتوماتیک
درب بازویی اتوماتیک
درب ریلی اتوماتیک
درب زیر سقفی اتوماتیک

قطعات درب اتوماتیک (در برقی)

قطعات درب اتوماتیک (در برقی) بصورت کلی شامل دو گروه قطعات الکترونیکی و قطعات مکانیکی میشوند. البته لازم به ذکر است که بسته به نوع درب اتوماتیک این قطعات و اجزاء متفاوت هستند اما بصورت کلی یک درب اتوماتیک از قسمت های زیر تشکیل شده است:

 1. موتور که به وسیله آن درب با نیروی برق و بصورت اتوماتیک باز و بسته میشود.

 2. بدنه اصلی درب که بسته به نوع درب از متریال مختلفی از جمله: شیشه، تیغه کرکره و… تشکیل شده است.

 3. ریموت کنترل یا اکسس کنترل که به وسیله ی آن کاربر میتواند درب را بدون دخالت دست و صرف نیروی اضافه،تنها با فشردن یک کلید، باز و بسته کند.

 4. چشمی که وظیفه ی تامین امنیت کاربر را بر عهده دارد و فرد یا جسم را در نزدیکی درب برقی شناسایی میکند.

هر قسمت از در اتوماتیک خود شامل اجزای مختلفی هستند که بعضی قطعات الکتریکی و بعضی دیگر قطعات مکانیکی هستند.

قطعات الکترونیکی درب اتوماتیک:

انواع موتور درب های اتوماتیک، ریموت کنترل و چشمی (سنسور) درب اتوماتیک جزو قطعات الکترونیکی در برقی به حساب می آیند. برد درب اتوماتیک، ترانس، باطری بک آپ و کلید تغییر حالت از دیگر اجزای الکترونیکی انواع درب برقی میباشند.

بیشترین خرابی این قطعات شامل خرابی چشمی، برد و ریموت در جک اتوماتیک پارکینگی بر اثر برخورد با خودرو یا عوامل دیگر، و همچنین خرابی برد و ریموت در کرکره های برقی در اثر برخورد یا اتصالی برق میباشد. در اغلب موارد نیازی به تعویض این قطعات نیست و تعمیر آنها کافی میباشد مگر آنکه جنس خریداری شده از اول بی کیفیت بوده و یا خرابی بسیار اساسی باشد.

قطعات مکانیکی درب اتوماتیک:

میتوان گفت تمامی اجزای بدنه ی درب به همراه اکثر قطعات و لوازم درب اتوماتیک جزو قطعات مکانیکی محسوب میشوند. برخی از این قطعات عبارتند از: قطعات جک پارکینگی، دنده شانه ای، ریل، هنگر ها، یراق آلات نصب، شفت، بلبرینگ، کلید خلاص کن، فریم درب، کاور، تسمه و…. .

صدها قطعه در ساخت انواع درب برقی به کار رفته است که هرکدام از آنها در میزان کیفیت و کارکرد بهتر درب های اتوماتیک تاثیر مستقیمی خواهند داشت. پس توصیه میشود در هنگام خرید درب برقی اصفهان به کیفیت قطعات درب نیز توجه کافی داشته باشید.

دفتر حفاظتی کیمیا همواره سعی بر ارائه ی خدمات باکیفیت در زمینه ی فروش و نصب درب برقی در اصفهان داشته است و به همین منظور از قطعات و متریال درجه یک و اصلی در پروژه های درب اتوماتیک اصفهان استفاده میکند.

فروش و خدمات درب اتوماتیک در سایر شهرستان های اصفهان

گروه حفاظتی کیمیا در شهر های : شهرضا – شاهین شهر – فولادشهر – نجف آباد – زرین شهر – اصفهانک – زیار – اشکاوند – سپاهان شهر – بهارستان اصفهان – سگزی – ویلا شهر – مبارکه – باغ بهادران – شهرکرد – خمینی شهر – گز وبرخوار  آماده سرویس دهی به همشریان و مشتریان عزیز میباشد.

خرید درب اتوماتیک از دفتر حفاظتی کیمیا

خرید درب اتوماتیک در اصفهان پروسه ی پیچیده و سختی نیست اما باید با نهایت دقت و وسواس این کار را انجام دهید. زیرا خرید درب اتوماتیک از شرکت نامعتبر و بی تجربه در این زمینه، مساوی است با خرابی دائمی درب اتوماتیک و به بار آمدن هزینه های اضافی. ما در دفتر حفاظتی کیمیا با کمک تکنسین های متخصص، به شما همشهریان عزیز کمک خواهیم کرد که بهترین انتخاب را برای درب اتوماتیک خود داشته باشید. مراحل خرید درب اتوماتیک از دفتر حفاظتی کیمیا بدین صورت میباشد: در ابتدا درصورت نیاز کارشناس فنی شرکت کیمیا از محل شما بازدید کرده و شرایط محل را به دقت بررسی خواهد کرد. (لازم به ذکر است در همه ی مواقع نیاز به بازدید حضوری نمیباشد.) پس از آن بر طبق ابعاد درب، شرایط محل و نیاز آن (میزان تردد و…) و میزان بودجه ی کارفرما، قیمت درب اتوماتیک با جزئیات در قالب پیش فاکتور در خدمت کارفرما قرار میگیرد. پس از تایید پیش فاکتور، قراردادی مابین شرکت کیمیا و کارفرما تنظیم میشود که هر دو طرف به تعهدات خود طبق زمانبندی مشخص عمل کنند. شما مشتریا ن عزیز میتوانید جهت دریافت مشاوره رایگان و یا جهت خرید درب اتوماتیک از دفتر حفاظتی کیمیا، با شماره های 09131085560 و 36633010-031 تماس حاصل فرمائید.

فروش لوازم و قطعات درب اتوماتیک

فروش لوازم و قطعات درب اتوماتیک یکی دیگر از حوزه های درب اتوماتیک میباشد. درب های اتوماتیک دارای لوازم و قطعات بسیاری میباشند که برخی از آنها برروی پکیج های درب های اتوماتیک ارائه نمیشوند و در صورت نیاز و تمایل باید بصورت جداگانه خریداری شوند، و یا برخی از آنها نیز به دلایل مختلف ممکن است نیاز به تعویض پیدا کنند و باید دوباره خریداری شوند.

از لوازم درب اتوماتیک که امروزه در بین مشتریان بسیار محبوب شده است، قفل برقی و انواع اکسس کنترل ها میباشد. قفل های برقی معمولا در کنار جک های اتوماتیک پارکینگی بفروش میرسند و اکسس کنترل ها نیز جهت انواع درب برقی به خصوص درب اتوماتیک شیشه ای کاربرد دارند.

قفل برقی چیست؟

قفل برقی که امروزه جایگزین قفل های پارکینگی معمولی شده است، با عبور دادن جریان الکتریکی از خود سبب میشود تا قفل تنها با فشردن دکمه ریموت باز خواهد شود. شما زمانی که درب پارکینگ خود را برقی میکنید حتما به یک قفل برقی نیز احتیاج خواهید داشت تا به وسیله ی آن به راحتی و با ریموت کنترل درب پارکینگ خود را باز و بسته کنید و در عین حال امنیت در برقی پارکینگ خود را نیز حفظ کنید.

اکسس کنترل چیست؟

اکسس کنترل ها یا دستگاه های کنترل تردد همانطور که از نام آن پیداست، وظیفه ی کنترل تردد افراد به مکان خاصی را دارند. این دستگاه ها پس از تشخیص مجاز بودن فرد، درب را برای وی باز میکنند.

از دستگاه های کنترل تردد اغلب بر روی درب های اتوماتیک شیشه ای استفاده میشود و ممکن است نمونه ی آنها را در مکان های مختلف دیده باشید. این دستگاه ها دارای انواع مختلفی هستند که هر کدام مکانیزم خاص خود را دارند. انواع اکسس کنترل ها با استفاده از تگ، کارت، اثر انگشت و… کار میکنند.

جهت استعلام قیمت قفل برقی در اصفهان و اکسس کنترل درب اتوماتیک با ما تماس حاصل فرمائید.

سوالات متداول

بسته به نوع درب پاسخ متفاوت است. به طور مثال درب های کرکره ای که دارای تیغه های قدیمی هستند نمیتوان برقی کرد اما درب هایی که تیغه های جدید دارند اما به صورت دستی بالا و پایین میروند را میتوان با مشاوره از تکنسین های با تجربه ی این حوزه برقی کرد. درب های آهنی پارکینگ را چه از نوع ریلی و چه از نوع لولایی باشند می توان با نصب جک های ریلی و بازویی، بصورت اتوماتیک در آورد، و همچنین درب شیشه ای دستی نیز با نظر کارشناس و با تغییر در برخی موارد آن ممکن است بتوان بصورت اتوماتیک در آورد.

باتوجه به نوع درب و موارد مورد نیاز بین 10 الی 15 روز کاری زمان نیاز دارد تا درب بطور کامل نصب و تحویل کارفرما شود. البته ممکن است در برخی از پروژه ها (خصوصا درب های بازویی و ریلی) این زمان کمتر باشد

قیمت تمام شده هر نوع درب اتوماتیک به دو عامل کلی بستگی دارد: 1- میزان و نوع اجناس و مصالح مصرف شده، 2- کیفیت نصب. نوع و برند موتور، نوع و میزان فریم، نوع و میزان تیغه، نوع و متراژ شیشه، توان جک و… از عواملی هستند که تعیین کننده ی قیمت یک درب اتوماتیک میباشند. برای اطلاع دقیق از قیمت و دریافت پیش فاکتور با شماره 09131085560 تماس حاصل فرمائید.

نمیتوان گفت از بین انواع درب اتوماتیک کدام یک بهترین است زیرا هر یک از درب ها برای محلی مناسب و کارآمد میباشد. کاربرد هریک از درب های برقی در صفحات مخصوص به آنها به طور مفصل توضیح داده شده است. همچنین میتوانید برای مشاوره با کارشناسان دفتر حفاظتی کیمیا تماس حاصل فرماید.

مشتریان ما

دریافت قیمت و پیش فاکتور

برای اطلاع از قیمت انواع درب اتوماتیک در ساعات اداری با شماره 09131085560 تماس بگیرید یا فرم زیر را پر کنید تا در سریعترین زمان ما با شما تماس بگیریم.