زیرقفی اتوماتیک شرکت کیمیا

درب اتوماتیک زیر سقفی در اصفهان

میتوان گفت که درب اتوماتیک زیر سقفی یا سکشنال، مدرن ترین نوع درب اتوماتیک پارکینگی در دنیا میباشد. امروزه ضرورت استفاده از درب های اتوماتیک برای انواع ساختمان های تجاری، اداری، مسکونی و صنعتی بر کسی پوشیده نیست. وجه تمایز انواع درب های اتوماتیک میزان کاربرد آنها برای مکان های مختلف، سهولت استفاده و ظاهر آنها میباشد.

در سالهای اخیر درب های اتوماتیک سکشنال با طراحی خلاقانه و فناوری های پیشرفته وارد بازار ایران شد اما متاسفانه به دلیل قیمت بالا، زیاد مورد توجه کاربران ایرانی قرار نگرفت. اگر برای پارکینگ خود دو درب کرکره اتوماتیک و سکشنال را در نظر بگیرید متوجه خواهید شد که قیمت درب اتوماتیک زیر سقفی تقریبا سه برابر گران تر از درب کرکره ای اتوماتیک ست. علت این گرانی، وارداتی بودن قطعات درب اتوماتیک سکشنال است.

البته کارشناسان دفتر حفاظتی کیمیا این مشکل را برای مشتریان خود حل کرده است. اگر تمایل به خرید درب اتوماتیک زیرسقفی در اصفهان داریددیگر نیاز نیست سه برابر درب کرکره ای هزینه کنید. زیرا ما در شرکت کیمیا با بکارگیری اجناس باکیفیت موجود در بازار و با قیمتی معقول نصب درب سکشنال را برای پارکینگ منزل شما انجام خواهیم داد.

نمونه پروژه اجرا شده ی درب زیر سقفی اتوماتیک در دفتر حفاظتی کیمیا

انواع درب اتوماتیک

درب اتوماتیک کرکره ای

درب اتوماتیک بازوئی

درب اتوماتیک ریلی

درب اتوماتیک شیشه ای

از اینستاگرام دفتر حفاظتی کیمیا چخبر؟

نصب درب اتوماتیک زیر سقفی در اصفهان

 جهت نصب درب اتوماتیک زیرسقفی در اصفهان در ابتدا باید به این موضوع توجه کرد که بطور کلی درب های پارکینگ مجتمع ها در دوحالت قرار دارند، 1- در به حیاط، 2- در به ساخت. برای اینکه بتوانید درب اتوماتیک سکشنال نصب کنید پارکینگ باید حتما در به ساخت باشد یعنی درب به زیر سقف قرار گرفته باشد.

کارکرد این نوع درب برقی درواقع همانند کرکره برقی است با این تفاوت که کرکره اتوماتیک هنگام باز شدن درب، تیغه ها به دور لوله درام بصورت رول جمع میشوند، اما در درب اتوماتیک سکشنال تیغه ها موازی با سقف و در واقع زیر سقف جمع میشوند. به همین علت به درب های اتوماتیک زیرسقفی معروفند.

نکته ای که درمورد موتورهای زیرسقفی لازم به ذکر است، این است که از این موتورها میتوان جهت درب های ریلی پارکینگی نیز استفاده کرد. یعنی به جای نصب موتورهای ریلی، با قیمتی به صرفه تر موتورهای سکشنال را برای درب نصب کنیم. جهت اطلاعات بیشتر با شماره 09131085560 تماس حاصل فرمائید.

نصب درب سکشنال نیز همچون دیگر درب های برقی اتوماتیک نیازمند تخصص و تجربه ی کافی است. پس از تهیه ی اجناس مرغوب با کیفیت بالا، این نصب است که میزان کیفیت و کارکرد بالای درب را تضمین خواهد کرد. پس در هنگام خرید درب برقی در اصفهان به این نکات توجه لازم را داشته باشید.

سکشنال شرکت کیمیا

خرید درب زیر سقفی اتوماتیک در اصفهان

قبل از خرید درب اتوماتیک زیرسقفی در اصفهان باید به این نکاتی توجه داشته باشید که در ادامه توضیح خواهیم داد:

مورد اول: این که پارکینگ شما باید دارای سقف باشد در غیراین خرید درب سکشنال کاری بیهوده است.

مورد دوم: درمورد قیمت درب اتوماتیک زیرسقفی در اصفهان باید گفت به علت کاهش واردات پنل های درب های سکشنال نمونه های تقلبی و بی کیفیت آنها در بازار افزایش یافت و نمونه های اصلی این پنل ها نیز از قیمت بسیار بالایی برخوردار هستند. دفتر حفاظتی کیمیا با طراحی خاص به جای این پنل ها از تیغه هایی با کیفیت بالا در درب های زیرسقفی خود استفاده مینماید که همین موضوع باعث تفاوت قیمت چشم گیر در مقایسه با سایر شرکت ها شده است. همچنین کیفیت درب ها نیز تا حد بالایی حفظ خواهد شد.

کارشناس دفتر حفاظتی کیمیا به شما مشتریان عزیز توصیه میکند قبل از تصمیم گیری و خرید درب اتوماتیک پارکینگی در اصفهان حتما با کارشناسان این حوزه مشورت نمایید تا آنها براساس نوع ساختمان، خواسته و میزان بودجه ی شما بهترین مدل درب برقی را به شما پیشنهاد دهند.

رضایت مشتریان از درفتر حفاظتی کینیا

جدول مشخصات فنی در زیر سقفی اتوماتیک

قطعات جنس
جنس پنل آلومینیومی
رنگ پنل به درخواست مشتری
برند موتور Foresee/ Cheft و...
ابعاد طبق ابعاد درخواستی
زمان نصب بسته به پروژه متغیر است.
قیمت بستگی به ابعاد درب، نوع و برند قطعات دارد.
گارانتی و خدمات پس از فروش دارد

فروش و خدمات درب زیر سقفی اتوماتیک در سایر شهرستان های اصفهان

گروه حفاظتی کیمیا در شهر های : شهرضا – شاهین شهر – فولادشهر – نجف آباد – زرین شهر – اصفهانک – زیار – اشکاوند – سپاهان شهر – بهارستان اصفهان – سگزی – ویلا شهر – مبارکه – باغ بهادران – شهرکرد – خمینی شهر – گز وبرخوار  آماده سرویس دهی به همشریان و مشتریان عزیز میباشد.

خرید درب اتوماتیک زیرسقفی از دفتر حفاظتی کیمیا

مزایا​

 1. امنیت بالا 
 2. عایق صدا بودن 
 3. مقاومت در برابر وزش باد
 4. سرعت در باز و بسته شدن درب
 5. استفاده از پنل های متنوع در طرح های گوناگون
 6. بهترین گزینه در صورت محدودیت فضا در ارتفاع

معایب

 1. قیمت بالا 
 2. عدم قابلیت درب نفر رو

انواع درب اتوماتیک زیر سقفی

درب اتوماتیک زیرسقفی در اصفهان براساس مکانی که مورد استفاده قرار میگیرند به سه گروه تقسیم میشوند:

1) درب اتوماتیک زیرسقفی پارکینگ

این نوع از درب های سکشنال جهت پارکینگ های ساختمان های مسکونی و اداری کاربرد دارند و از چندین پنل سکشنال تشکیل شده اند. زمانی که شما کلید ریموت را فشار میدهید پنل های درب از بالا شروع به حرکت میکنند و یکی یکی در زیر سقف بصورت موازی با سقف قرار میگیرند. برای بسته شدن درب نیز پنل ها در همان مسیر قبلی بصورت برعکس به سمت پایین حرکت میکنند. ریل های موجود در دو طرف درب سبب میشوند تا پنل ها از حالت افقی به حالت عمودی و یا بالعکس دربیایند. این نوع درب های اتوماتیک پارکینگی پاسخگوی ترددهای بالا نیز میباشند.

2) درب اتوماتیک زیرسقفی آتش نشانی

نوع دیگر درب اتوماتیک زیرسقفی در اصفهان، درب هایی ست که جهت مراکز آتش نشانی مورد استفاده قرار میگیرند. فضای محیط مراکز آتش نشانی معمولا در حدی بزرگ نیست که بتوان از درب های اتوماتیک بازویی یا ریلی استفاده کرد. لذا درب های سکشنال گزینه ی بسیار مناسبی برای فضای محدود آنها میباشد. همچنین درب برقی زیر سقفی سریع تر از دیگر انواع درب اتوماتیک پارکینگ قابل باز شدن است پس در مواقع اضطرار مفیدتر خواهد بود. ویژگی درب های زیرسقفی آتش نشانی بزرگ بودن ابعاد و سریع بودن آنها میباشد.

3) درب اتوماتیک زیرسقفی صنعتی

درب های اتوماتیک صنعتی از هرنوعی که باشند در چند ویژگی مشترک اند: ابعاد آنها بسیار بزرگ است، تردد از آنها زیاد است و نیاز به موتورهای بسیار قوی دارند. درب های سکشنال صنعتی نیز از این قاعده مستثنی نیستند و از پنل های بزرگی تشکیل شده اند که در طول روز ده ها بار باز و بسته میشوند. نکته ی بسیار مهم در این نوع درب ها کیفیت پنل ها و همچنین نوع و برند موتور است که در هنگام خرید درب اتوماتیک سکشنال (زیرسقفی) باید به آن توجه ویژه فرمائید.

اجزای درب اتوماتیک زیر سقفی

درب اتوماتیک زیرسقفی در اصفهان سیستم پیچیده ای ندارند اما تجهیزات و قطعات بکار رفته در ساخت و نصب آنها از تنوع گسترده ای برخوردار است که همه ی آنها برروی میزان کارکرد و عمر مفید درب ساختمان شما تاثیرگذار بسزایی خواهند داشت. علاوه بر این، کم شدن واردات بسیاری از قطعات این نوع درب برقی انتخاب را برای مشتریان سخت و پر ریسک کرده است.

اما بطور کلی درب های سکشنال از اجزای زیر تشکیل شده اند:

 • موتور زیرسقفی

موتور درب اتوماتیک سکشنال از مهم ترین و اصلی ترین اجزاء درب اتوماتیک زیرسقفی در اصفهان میباشد. درب اتوماتیک زیر سقفی نیز همانند دیگر انواع درب اتوماتبک برای باز و بسته شدن اول به یک موتور متناسب با شرایط درب نیاز دارد. نوع و توان موتور براساس نوع کاربرد آن مشخص میشود. مسلما موتور یک درب برقی صنعتی با موتور یک درب برقی پارکینگ ساختمان دو واحدی یکسان نیست.

 • پنل زیرسقفی

بدنه اصلی درب اتوماتیک زیرسقفی در اصفهان از پنل ها تشکیل شده است. پنل زیرسقفی در واقع صفحه هایی در ابعاد خاص و جنس خاص هستند که مخصوص درب های سکشنال تولید شده و بوسیله لولا هایی به یکدیگر متصل میشوند. پنل ها معمولا از جنس آلومینیوم و لولا ها نیز از جنس فولاد هستند. استحکام و مقاومت این پنل ها تاثیر بسزایی در کفیت کلی درب خواهد داشت و شرکت های سازنده همواره در تلاش اند تا پنل هایی مقاوم تر تولید و به بازار عرضه کنند. جهت درب زیرسقفی برقی میتوان از یک پنل یک تکه و یا چند پنل استفاده کرد. انواع پنل های مورد استفاده در درب های اتوماتیک سکشنال عبارتند از: مدل کتیبه ای، مدل شیاردار، مدل سطح صاف و…

 • ریل

پنل ها در هنگام باز و بسته شدن بر روی ریل ها که در دو طرف درب نصب شده اند حرکت میکنند. ریل ها باعث میشوند پنل درب در مسیری درست هدایت شود.

 • غلتک ها

بر روی شیارهای درب غلتک هایی قرار گرفته اند تا باز و بسته شدن درب با حداقل صدا و روان انجام شود.

 • چشمی (سنسور)

چشمی ها از ملزومات هر نوع درب برقی هستند. آنها مانع را در بین درب تشخیص داده و درب را از حرکت بازمیدارند. درنتیجه وجود چشمی در بین درب به منزله ی حفظ امنیت کاربران میباشد.

 • ریموت کنترل

برای اینکه به درب سکشنال ساختمان خود فرمان باز شدن یا بسته شدن بدهید نیاز به ریموت کنترل دارید. با فشردن کلید ریموت پیام باز یا بسته شدن به موتور رسیده و پنل های درب یکی یکی شروع به حرکت میکنند.

 • فلاشر

درب های زیرسقفی نیز همچون دیگر درب های اتوماتیک پارکینگ هنگام باز و بسته شدن باید به اطرافیان خود اخطار دهد که اینکار را توسط فلاشر یا چراغ چشمک زن انجام میدهد

کاربرد درب اتوماتیک زیر سقفی

همانطور که گفته شد ساختمان های مدرن و ویلاها بهترین مکان ها برای نصب درب های سکشنال هستند. علاوه بر آن در مکان های صنعتی و آتش نشانی ها نیز میتوان از این نوع درب برقی استفاده کرد. بطور کلی درب های اتوماتیک زیرسقفی برای پارکینگ های سقف داری که دارای محدودیت فضا هستند و نمیتوان از درب های برقی ریلی و بازویی در آنها استفاده کرد، کاربرد دارند.

البته در این موارد میتوان درب اتوماتیک کرکره ای نیز نصب کرد و اغلب مشتریان در هنگام خرید درب اتوماتیک پارکینگی، کرکره برقی را انتخاب میکنند. زیرا نصب راحت و بی دردسری دارد و همچنین قیمت تمام شده ی آن نیز کمتر است. اما واقعیت این است که ظاهر زیبا و لاکچری درب سکشنال را هیچ کدام از انواع درب برقی ندارند.

سوالات متداول

اولین تفاوت این دو نوع درب اتوماتیک در نحوه ی جمع شدن درب در هنگام باز کردن آن میباشد. درب اتوماتیک کرکره از تیغه هایی تشکیل شده که در هنگام باز شدن درب بصورت رول به دور شافت میچرخند اما پنل های درب اتوماتیک زیرسقفی در هنگام باز شدن درب در زیر سقف و به موازات آن حرکت میکنند. این دو نوع درب برقی در قیمت نیز با یکدیگر متفاوت اند و قیمت درب سکشنال بالا تر میباشد.

قطعاتی که جعت نصب یک درب سکشنال مورد استفاده قرار میگیرند اغلب وارداتی هستند، از جمله پنل های آن. ضمن اینکه هزینه ی نصب این نوع درب ها نیز به علت اینکه به تخصص بیشتری نیاز دارد، بیشتر است. همین نکات باعث گرانی این نوع درب اتوماتیک شده است.

معمولا از سه یا چهار پنل جهت درب های سکشنال استفاده میشود اما نصب پنل های کمتر یا بیشتر نیز امکان پذیر است .(بطور مثال درب های سکشنال یک تکه)

بله برای این نوع از درب ها از موتور زیرسقفی استفاده میشود در حالی که موتور کرکره برقی، موتور ساید یا توبلار هستند.

مشتریان ما

دریافت قیمت و پیش فاکتور

برای اطلاع از قیمت انواع درب اتوماتیک در ساعات اداری با شماره 03136633010 تماس بگیرید یا فرم زیر را پر کنید تا در سریعترین زمان ما با شما تماس بگیریم.