شیشه ای برقی شرکت کیمیا.jpg3

درب اتوماتیک شیشه ای در اصفهان

درب اتوماتیک شیشه ای، نوعی درب اتوماتیک است که درانواع ساختمان ها کاربرد دارد. این درب های برقی، که در واقع لت های شیشه هستند که به وسیله ی موتور باز و بسته میشوند موجب سهولت در رفت آمد کاربران خود خواهد شد.

درب های اتوماتیک شیشه ای اصفهان در مدل ها و رنگ های مختلف قابلیت هماهنگی با ساختمان شما را دارد. همچنین نصب درب شیشه ای برقی برای فروشگاه و یا شرکت به معنای یک خوش آمدگویی خوب به مراجعه کنندگان و مشتریان شماست و مطمئن باشید آنها از اینکه نیازی نیست درب را با دست خود باز کنند بسیار سپاسگزار خواهند بود.

به همین دلایل نصب درب اتوماتیک شیشه ای در سالهای اخیر تقاضای بسیاری از صاحبان مشاغل بوده است. دفتر حفاظتی کیمیا با بیش از بیست سال سابقه در زمینه فروش و نصب درب اتوماتیک در اصفهان و همچنین انجام صدها پروژه ی دولتی و بزرگ استانی، در خدمت شما عزیزان همشهری میباشد.

نمونه پروژه اجرا شده ی درب شیشه ای اتوماتیک در دفتر حفاظتی کیمیا

انواع درب اتوماتیک

برقی شرکت کیمیا

درب اتوماتیک کرکره ای

بازویی شرکت کیمیا

درب اتوماتیک بازویی

ریلی شرکت کیمیا

درب اتوماتیک ریلی

زیرسقفی شرکت کیمیا

درب اتوماتیک زیر سقفی

از اینستاگرام دفتر حفاظتی کیمیا چخبر؟

نصب درب شیشه ای اتوماتیک در اصفهان

نصب درب اتوماتیک شیشه ای نیازمند تخصص و تجربه ی بالا در زمینه ی درب های اتوماتیک است و میتوان گفت نیمی از کیفیت درب اتوماتیک وابسته به کیفیت نصب آن میباشد. تکنسین نصب باید با تمامی برندهای اپراتور کار کرده باشد و تجربه ی نصب انواع درب را نیز داشته باشد. همه ی این عوامل باعث میشود تا درب اتوماتیک شما بشکل صحیح نصب گردد و بهترین کارایی را از خود نشان دهد.

کارشناسان دفتر حفاظتی کیمیا توصیه میکنند نصب درب اتوماتیک شیشه ای خود را به دست افراد تازه کار و ناشناخته و یا کسانی که متخصص این حوزه نیستند، نسپارید. بهتر است نصب را به همان شرکتی که درب اتوماتیک از آن خریداری شده بسپارید.

شیشه ای اتوماتیک شرکت کیمیا

خرید درب شیشه ای اتوماتیک در اصفهان

درب اتوماتیک شیشه ای در اصفهان جزو پرطرفدارترین و پرفروش ترین انواع درب اتوماتیک است. در هنگام خرید درب اتوماتیک شیشه ای باید ابعاد درب و همچنین میزان تردد از درب را بدانید. اگر درب شیشه ای را برای مکانی بسیار پرتردد میخواهید، باید در انتخاب اپراتور آن نهایت دقت راداشته باشید. زیرا اپراتور نقش بسیار کلیدی و پراهمیتی در میزان کیفیت درب شیشه ای برقی دارد.

اگر قصد خرید درب اتوماتیک شیشه ای در اصفهان را دارید در قدم اول باید شرکت باسابقه و حرفه ای در زمینه درب های اتوماتیک پیدا کنید تا خیالتان از بابت کیفیت اجناس و تعهدات شرکت تا حد زیادی راحت باشد. در قدم بعدی از کارشناسان شرکت رهنمایی بگیرید تا بتوانید بهترین قطعات و بهترین طراحی را برای درب اتوماتیک شیشه ای خود داشته باشید.

قیمت درب اتوماتیک شیشه ای در اصفهان به عوامل زیادی بستگی دارد. برند و میزان کیفیت قطعات مورد استفاده در درب برقی، ابعاد شیشه مصرفی، تعداد لت های فریم و میزان کیفیت نصب درب، از مهم ترین عوامل تعیید کننده ی قیمت درب شیشه ای اتوماتیک هستند.

رضایت مشتریان از درفتر حفاظتی کینیا

جدول مشخصات فنی در شیشه ای (سکوریتی)

قطعات جنس
جنس شیشه ساده / سکوریت / لمینت
نوع فریم الکترواستاتیک / آنادایز / استیل
برند موتور دانکر / کورماس / لابل و...
ابعاد طبق ابعاد درخواستی
زمان نصب بسته به پروژه متغیر است.
قیمت بستگی به ابعاد درب، نوع و برند قطعات دارد.
گارانتی و خدمات پس از فروش دارد

فروش و خدمات درب شیشه ای اتوماتیک در سایر شهرستان های اصفهان

گروه حفاظتی کیمیا در شهر های : شهرضا – شاهین شهر – فولادشهر – نجف آباد – زرین شهر – اصفهانک – زیار – اشکاوند – سپاهان شهر – بهارستان اصفهان – سگزی – ویلا شهر – مبارکه – باغ بهادران – شهرکرد – خمینی شهر – گز وبرخوار  آماده سرویس دهی به همشریان و مشتریان عزیز میباشد.

خرید درب شیشه ای اتوماتیک از دفتر حفاظتی کیمیا

معایب و مزایا درب اتوماتیک شیشه ای

معایب

 1.  
 2.  
 3.  
 4.  
 5.  
 6.  

مزایا

 1.  
 2.  
 3.  
 4.  
 5.  
 6.  

انواع درب اتوماتیک شیشه ای

درب شیشه ای اتوماتیک براساس شکل ظاهری و نوع عملکرد به 7 گروه تقسیم میشود که هرکدام از آنها در مکانی کاربرد دارند. انواع درب شیشه ای اتوماتیک عبارت است از:

1) درب اتوماتیک کشویی (اسلایدینگ)

درب اتوماتیک کشویی پرطرفدارترین و پرتقاضاترین نوع درب اتوماتیک شیشه ای در اصفهان میباشد که عملکرد بسیار ساده و راحتی دارد. این نوع از درب شیشه ای براساس ابعاد درب و خواست کارفرما میتواند بصورت تک لت متحرک، دو لت (یک لت متحرک و یک لت ثابت)، سه لت و 4 لت (دو لت ثابت و دو لت متحرک) نصب شود. این نوع درب اتوماتیک در هر ساختمانی با هر ابعادی قابل اجرا میباشد.

2) درب اتوماتیک تلسکوپی

میتوان گفت درب تلسکوپی نوعی درب اتوماتیک کشویی است که از چند لت شیشه که به یک سمت باز میشوند تشکیل شده است. برای درب اتوماتیک تلسکوپی معمولا از سه یا 4لت شیشه استفاده میشود که همه ی لت ها به موازات هم به سمت چپ یا راست حرکت میکنند. از این نوع برای مکان هایی که محدودیت فضا دارند استفاده میشود.

3) درب اتوماتیک اتوبوسی (فولدینگ)

درب های تاشو یا اتوبوسی همانطور که از اسمش پیداست همچون درب اتوبوس های قدیمی از طول تا شده و به روی خود جمع میشود. با توجه به مکانیزم این نوع درب تقریبا میتوان از کل فضای ورودی استفاده کرد. در راهرو ها، کریدور ها و فضاهایی که عرض خیلی کمی دارند میتوان از درب اتوماتیک فولدینگ استفاده کرد.

4) درب اتوماتیک لولایی (سوئینگ)

درب اتوماتیک لولایی، نوع اتوماتیک شده ی درب های لولایی قدیمی است. این نوع درب میتواند بصورت تک لت یا دو لت باشد. لازم به ذکر معمولا از این نوع درب شیشه ای برای ورودی ها استفاده نمیشود و اغلب استفاده آن در قسمت خروجی های ساختمان است.

5) درب اتوماتیک گردان (ریولوینگ)

درب های گردان معمولا  از سه یا چهار لت شیشه تشکیل میشود که در زمان نزدیک شدن فرد بصورت اتوماتیک از یک سمت شروع به چرخیدن میکنند و فرد را به داخل هدایت میکنند. از این نوع درب های شیشه ای معمولا در مکان های خاص همانند هتل های لوکس استفاده میشود.

6) درب اتوماتیک کرو

این نوع درب را میتوان گران قیمت ترین نوع درب شیشه ای اتوماتیک نامید. ظاهر زیبا و خاص درب های اتوماتیک کرو  قطعا زیبایی ساختمان را نیز چند برابر خواهد کرد اما توصیه میشود برای مکان های خاص با معماری خاص و لوکس همچون هتل ها استفاده شود.

7) درب اتوماتیک مثلثی

میتوان گفت این نوع درب اتوماتیک شیشه ای در واقع ترکیب دو درب اتوماتیک کشویی است که بصورت زاویه دار باهم نصب میشوند و زمانی کاربرد دارند که ورودی در کنج قرار گرفته باشد که البته این موارد بسیار خاص و نادر هسند.

 کارشناسان دفتر حفاظتی کیمیا به خریداران درب اتوماتیک شیشه ای در اصفهان توصیه میکنند، برای ورودی ساختمان خود از درب های شیشه ای کشویی و یا تلسکوپی استفاده کنند. زیرا علاوه زیبایی که به ظاهر ساختمان اضافه میکنند، کارکرد ساده و راحتی هم جهت نصب و هم جهت استفاده دارند. علاوه بر آن قیمت این نوع از درب اتوماتیک شیشه ای برای کارفرما بسیار به صرفه تر خواهد بود.

اجزای درب اتوماتیک شیشه ای

درب اتوماتیک شیشه ای نیز همانند دیگر درب های اتوماتیک از اجزای مختلفی تشکیل شده است که هرکدام با جنس و کیفیت های مختلفی در بازار موجود میباشند. قطعات اصلی درب اتوماتیک شیشه ای عبارتند از:

– موتور درب اتوماتیک شیشه ای

موتور از اجزای اصلی هر نوع درب اتوماتیک است که سبب میشود درب با نیروی برق حرکت کند. کیفیت و برند موتور یکی از عوامل تعیین کننده ی کیفیت درب شیشه ای برقی است.

– مرکز کنترل (کنترل باکس) درب اتوماتیک شیشه ای

مرکز کنترل درواقع یک سیستم هوشمند الکترونیکی است که وظیفه ی کنترل و فرمان دادن به موتور را دارد. برد درب اتوماتیک نیز در این قسمت جای میگیرد.

– چشمی (سنسور) درب اتوماتیک شیشه ای

سنسور ها یا چشمی درواقع همانند چشم های درب اتوماتیک شیشه ای عمل میکنند و افراد را در مقابل درب تشخیص داده و پیام باز شدن درب را به کنترل باکس ارسال میکنند.

– فریم درب اتوماتیک شیشه ای

فریم در اصل همان قاب در اتوماتیک شیشه ای است و جایی ست که لت های شیشه در آن قرار میگیرند. فریم ها در رنگ های مختلفی عرضه میشوند و کاملا قابلیت هماهنگی با نمای ساختمان را دارند.

– شیشه درب اتوماتیک شیشه ای

شیشه های مورد استفاده جهت درب شیشه ای اتوماتیک دارای انواع مختلفی از جمله سکوریت، لمینت و فلوت هستند.

– ریموت کنترل درب اتوماتیک شیشه ای

درب های شیشه ای برقی علاوه بر سنسورها، بوسیله ی ریموت کنترل هم باز و بسته میشوند. ریموت  برای زمان هایی ست که از درب فاصله داریم و میخواهیم درب را باز یا بسته کنیم.

– ریل درب اتوماتیک شیشه ای

لت های متحرک درب شیشه ای بر روی ریل ها که معمولا از جنس آلومینیوم هستند حرکت میکنند.

– هنگر درب اتوماتیک شیشه ای

این هنگر ها وظیفه دارند تا لت های متحرک شیشه را نگه دارند و به حرکت در آورند.

کاربرد درب اتوماتیک شیشه ای

سوالات متداول

مشتریان ما

دریافت قیمت و پیش فاکتور

برای اطلاع از قیمت انواع درب اتوماتیک در ساعات اداری با شماره 03136633010 تماس بگیرید یا فرم زیر را پر کنید تا در سریعترین زمان ما با شما تماس بگیریم.