جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

نکات استفاده از درب اتوماتیک گردان

آدرس دفتر و نمایشگاه

اصفهان، خیابان سجاد، چهارراه سپهسالار ، خیابان ارباب، دومین دوربرگردان، ساختمان مهر، طبقه اول، دفتر حفاظتی کیمیا

آنچه در این مقاله می‌خوانید

اصفهان، خیابان سجاد، چهارراه سپهسالار ، خیابان ارباب، دومین دوربرگردان، ساختمان مهر، طبقه اول، دفتر حفاظتی کیمیا

مشاوره قبل خرید و استعلام قیمت انواع درب: 09131085560 - 03136633011 - 03136633010

درب اتوماتیک اصفهان
فهرست مطالب

تصمیم به استفاده از یک درب گردان دلایل متفاوتی می تواند داشته باشد. الگوهای ترافیکی، معماران و طراحان که محصولات پیشرفته ای را طراحی می کنند و یک طرح خاص را ارائه می دهند، بخشی از دلایل متعدد برای انتخاب درب گردان هستند. اما در واقعیت، تعمیر و نگهداری و استفاده و سوءاستفاده از پتانسیل بالقوه، درب های چرخشی را در دنیای واقعی جذاب تر از سایر انتخاب های درب اتوماتیک میکند. در ادامه نکات استفاده از درب اتوماتیک گردان را بررسی میکنیم.

هنگام تصمیم به نصب هر نوع سیستم درب اتوماتیک، بسیار مهم است که جمعیت مشتریان و قابلیت های آنها را درک کنید. در بسیاری از کسب و کارهایی که سالمندان، یا افراد معلول را جذب می کنند، اغلب از موتورهای اسکوتر و صندلی های چرخ استفاده می شود. افراد سالمند اغلب با یک عصا یا واکر راه می روند و این دستگاه ها تحرک آنها را محدود می کنند. پیاده روی یا سوار شدن در یک مسیر دایره ای از یک درگاه چرخشی منجر به مشکلی می شود که باعث می شود ورود به ساختمان به طور قابل توجهی دشوارتر از راه رفتن از طریق یک سیستم کشویی، یا نوسانی باشد.
برخی از درب های چرخشی از زمان نصب اولیه به درستی کار نمیکنند. با این حال، مدیران توجه نکرده و اجازه می دهند که درب به فعالیت خود ادامه دهد. برخی از مدیران هتل ها و فروشگاه ها ادعا می کنند که وقتی نصب درب گردان انجام می شود، قبل از قرار دادن در ساختمان خراب بوده است. یا ادعا می کنند که هنگام نصب توسط افراد با تجربه انجام نشد. گاهی اوقات الزامات اتحادیه اعلام می کند که اعضای اتحادیه محلی سیستم های درب را نصب کنند. درب های نصب شده توسط تکنسین های آموزش دیده و مجرب به طور کلی بهتر از زمانی است که توسط یک فرد کم تجربه و آموزش ندیده باشد.

دفترحفاظتی کیمیا با بیش از یک دهه تجربه در زمینه فروش، نصب و خدمات انواع درب اتوماتیک در اصفهان آماده ارائه خدمت و مشاوره رایگان در زمینه خرید و نصب درب اتوماتیک در اصفهان و ارائه ی بهترین قیمت درب اتوماتیک اصفهان میباشد. درصورت نیاز برای استعلام بهترین قیمت ها با شماره ۱۱-۳۶۶۳۳۰۱۰-۰۳۱ و یا ۰۹۱۳۱۰۸۵۵۶۰ تماس حاصل فرمایید.

مطلب ما را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *