جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

آدرس دفتر و نمایشگاه

اصفهان، خیابان سجاد، چهارراه سپهسالار ، خیابان ارباب، دومین دوربرگردان، ساختمان مهر، طبقه اول، دفتر حفاظتی کیمیا

درب اتوماتیک ریلی در اصفهان (در پارگینگی)

درب اتوماتیک ریلی حیاط یا همان در برقی ریلی (در پارگینگی) یکی دیگر از درب های اتوماتیک پارکینگی است که شامل درب های آهنی کشویی می شود که توسط موتور های اتوماتیک ریلی، هوشمند سازی شده اند. تا پیش از این اغلب درب های آهنی پارکینگ که وزن کمی هم نداشتند باید با نیروی درست باز و بسته می شدند، اما امروزه و با به بازار آمدن جک های برقی دیگر نیازی نیست که برای باز و بسته کردن درب پارکینگ خود را خسته کنیم.

همانطور که از نام در اتوماتیک ریلی پارکینگ مشخص است، این نوع در برقی به وسیله چرخ دنده های قدرتمندی بر روی ریل و به صورت کشویی حرکت می کنند. این نوع درب اتوماتیک برای باز شدن به سمت دیوار کناری خود حرکت می کند پس در هنگام نصب درب ریلی برقی باید به این نکته توجه داشته باشید که فضای کافی در سمت چپ یا راست درب وجود داشته باشد.

اگر اکنون در حال استفاده از درب های ریلی دستی هستید، می توانید با خرید یک موتور ریلی اتوماتیک و نصب آن بر روی درب، صاحب یک درب ریلی اتوماتیک برای پارکینگ ساختمان خود شوید. برای اطلاع از بهترین قیمت درب ریلی حیاط در اصفهان و یا دریافت مشاوره رایگان با همکاران ما در دفتر حفاظتی کیمیا در تماس باشید.

جدول محتوا

اصفهان، خیابان سجاد، چهارراه سپهسالار ، خیابان ارباب، دومین دوربرگردان، ساختمان مهر، طبقه اول، دفتر حفاظتی کیمیا

مشاوره قبل خرید و استعلام قیمت انواع درب: ۰۹۱۳۱۰۸۵۵۶۰ - ۰۳۱۳۶۶۳۳۰۱۱ - ۰۳۱۳۶۶۳۳۰۱۰

پروژه اجرا شده درب اتوماتیک ریلی در اصفهان (درب پارکینگی)

انواع درب اتوماتیک

نصب درب اتوماتیک ریلی در اصفهان

نصب درب ریلی برقی نیز همچون دیگر درب های برقی نیازمند دانش و تجربه در این زمینه است. باید بدانید که بخش زیادی از کیفیت درب اتوماتیک پارکینگ شما، به نحوه نصب جک و موتور برقی بر روی درب بستگی دارد. همچنین کیفیت یراق آلات مورد استفاده شده در هنگام نصب درب ریلی اتوماتیک بسیار مهم و تاثیر گذار بر کیفیت درب برقی می باشد.

در نتیجه برای خرید و نصب درب اتوماتیک ریلی پارکینگ در اصفهان به هر شرکت یا فرد نصابی اعتماد نکنید و پیش از خرید، رزومه شرکت را مورد بررسی قرار دهید. گول تبلیغات واهی مانند ” نصب رایگان” را  نخورید زیرا نصب حرفه ای و درست همانند دیگر رشته ها نیازمند تخصص و تجربه است و هیچ کس تخصص و تجربه اش را رایگان در اختیار کسی قرار نمی دهد.

درب اتوماتیک ریلی در اصفهان

خرید درب ریلی اتوماتیک در اصفهان

با گسترش درب های اتوماتیک رفته رفته تمامی درب های آهنی پارکینگ تبدیل به درب ریلی پارکینگ (درب اتوماتیک) شده و درب های کشویی و ریلی نیز از این قاعده مستثنی نبودند و امروزه تقریبا تمامی در های ریلی پارکینگ به درب های اتوماتیک ریلی تبدیل شده اند.

شرکت های بسیاری در زمینه تولید و فروش درب اتوماتیک ریلی در اصفهان و شهر های دیگر مشغول هستند اما باید بدانید برای خرید در ریلی اتوماتیک باید از کارشناسان حرفه ای و باتجربه در این زمینه کمک بگیرید.

توصیه کارشناسان دفتر حفاظتی کیمیا به شما مشتریان عزیز این است که در هنگام خرید درب ریلی پارکینگ در اصفهان صرفا قیمت را مدنظر قرار ندهید. زیرا خرید یک جنس بی کیفیت ارزان ممکن است آسیب های مالی و حتی جانی برای شما داشته باشد و یا حتی اگر جنس خریداری شده مناسب درب پارکینگ شما نباشد، هر چقدر که کیفیت آن بالا باشد باز هم نمی تواند خدمات خوبی به شما ارائه دهد.

به همین علت توصیه می شود قبل از خرید درب ریلی برقی (در برقی پارکینگی) حتما از کارشناسان با تجربه کمک بگیرید. در شرکت کیمیا قبل از فروش درب اتوماتیک ریلی در صورت نیاز از محل بازدید صورت گرفته و با توجه به نوع پروژه، موتور ریلی مناسب به مشتری پیشنهاد داده می شود.

قیمت درب ریلی پارکینگ در اصفهان وابسته به عوامل مختلفی می باشد از جمله:

 1.  توان موتور ( که این مورد به وزن درب و میزان تردد بستگی دارد.)
 2.  کیفیت نصب درب
 3. کیفیت یراق آلات و قطعات مورد استفاده.

اگر به دنبال بهترین قیمت درب اتوماتیک ریلی در اصفهان هستید و یا می خواهید در این زمینه مشاوره دریافت کنید، فقط کافی ست با شماره ۰۹۱۳۱۰۸۵۵۶۰ تماس حاصل فرمائید تا کارشناس دفتر حفاظتی کیمیا به طور دقیق و صادقانه شما را راهنمایی کند.

جدول مشخصات فنی در ریلی اتوماتیک

قطعاتجنس
نوع موتوربادنده شانه ای/ زنجیری
برند موتورکروز/ Foresee/ cheft/ آلماتیک و…
توان موتور۱۰۰۰ کیلو/ ۲۵۰۰ کیلو/ ۱۲۰۰ کیلو و…
زمان نصببسته به پروژه متغیر است.
قیمتبستگی به وزن درب، میزان تردد، توان موتور نوع و برند قطعات دارد.
گارانتی و خدمات پس از فروشدارد

فروش و خدمات درب زیر سقفی اتوماتیک در سایر شهرستان های اصفهان

گروه حفاظتی کیمیا در شهر های : شهرضا – شاهین شهر – فولادشهر – نجف آباد – زرین شهر – اصفهانک – زیار – اشکاوند – سپاهان شهر – بهارستان اصفهان – سگزی – ویلا شهر – مبارکه – باغ بهادران – شهرکرد – خمینی شهر – گز وبرخوار  آماده سرویس دهی به همشریان و مشتریان عزیز می باشد.

خرید درب ریلی اتوماتیک از دفتر حفاظتی کیمیا

شما همراهان همیشگی عزیز، برای سفارش درب اتوماتیک در اصفهان از دفتر حفاظتی کیمیا در ابتدا با شماره  ۰۹۱۳۱۰۸۵۵۶۰ تماس حاصل فرمایید و بعد از گرفتن مشاوره رایگان، بازدید از محل صورت گرفته و بهترین انتخاب توسط کارشناسان ما به شما پیشنهاد داده می شود. بعد از آن شرکت کیمیا پیش فاکتوری با جزئیات کامل که هیچگونه ابهامی در بندهای آن وجود نداشته باشد، به شما ارائه می دهد. دفتر حفاظتی کیمیا همواره سعی دارد تا بهترین اجناس را در نصب درب اتوماتیک ریلی اصفهان به کار گیرد تا بالاترین حد رضایت را از مشتریان خود دریافت کند.

مزایا درب اتوماتیک ریلی

 1. مقاومت در برابر وزش باد
 2. استحلاک کمتر و طول عمر بیشتر  
 3. استفاده بهینه از فضای موجود در پارکینگ
 4. کارکرد مفید چشم ها در عدم برخورد با مانع
 5. قابلیت استفاده در درب های بسیار سنگین و بزرگ  

معایب درب اتوماتیک ریلی

 1. عدم امکان استفاده در هر مکان
 2. صدای بیشتر نسبت به نوع بازویی
 3. نامناسب جهت استفاده در هوای مرطوب

انواع درب اتوماتیک ریلی پارکینگ در اصفهان

درب های برقی ریلی پارکینگ براساس محل استفاده به دو دسته کلی تقسیم می شوند که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند. انواع درب اتوماتیک ریلی در اصفهان عبارتند از:

درب ریلی مسکونی اصفهان

 این نوع از درب های ریلی جهت پارکینگ ساختمان های مسکونی، ویلا ها، باغ ها و به طور کلی مکان هایی که تردد محدود است و ابعاد ورودی نیز زیاد بزرگ نیستند، مورد استفاده قرار می گیرد. درب های ریلی مسکونی به علت ابعاد استاندارد معمولا درب های سنگینی نیستند به همین دلیل می توان از موتور های ریلی با توان و قدرت پایین تر استفاده کرد. البته برخی از درب های پارکینگ ساختمان مسکونی با وجود ابعاد کوچک اما سنگین هستند، و یا ساختمان دارای واحد های زیادی است و تردد از درب پارکینگ بسیار زیاد می باشد، که در این مواقع با تشخیص کارشناس باید موتورهای ریلی با توان بالا نصب شود.

درب ریلی صنعتی اصفهان

همانطور که از نام این درب ها مشخص است در اماکن صنعتی همچون کارخانجات، سوله ها و انبارهای بزرگ کاربرد دارند. ویژگی این درب ها ابعاد بزرگ و وزن سنگین با میزان تردد بالا می باشد پس نیازمند موتوهایی با توان بسیار بالا هستند. برای موتور درب های ریلی صنعتی سعی کنید از برند های ایتالیایی و آلمانی استفاده کنید.

اجزای درب اتوماتیک ریلی

 • موتور ریلی

 موتور درب ریلی قطعه ای است که پس از فشردن کلید ریموت درب را به صورت اتومات باز یا بسته می کند. موتور با فرمان ریموت کنترل در واقع نیروی الکتریکی را از برق شهری دریافت می کند و به نیروی مکانیکی جهت حرکت دادن درب تبدیل می کند. توان و قدرت موتور بسته به میزان تردد و وزن درب تعیین می گردد.

 • مرکز کنترل ( تابلوی فرمان)

 مهم ترین بخش جک ریلی مرکز کنترل آن می باشد که در انواع جک ها چه ریلی و چه بازویی وجود دارد. این قطعه در حقیقت از جعبه ای تشکیل شده که نامش تابلوی فرمان است و پیام باز شدن یا بسته شدن درب را از ریموت گرفته و به موتور انتقال می دهد.

 • ریموت کنترل

برای اینکه بخواهیم درب ریلی برقی از فاصله ای دور باز یا بسته شود، نیاز داریم تا این فرمان را توسط وسیله ای به موتور درب برسانیم. آن قطعه، ریموت درب است که انواع مختلفی دارد اما وظیفه همه آن ها رساندن پیام حرکت درب به موتور می باشد.

 • فلاشر (چراغ چشمک زن)

فلاشر چراغی ست که در بالای درب ریلی نصب می گردد و در هنگام باز و بسته شدن درب به منظور اطلاع از فعالیت و یا عدم فعالیت درب پارکینگ استفاده می شود.

 • چشمی

 برای اینکه در هنگام بسته شدن درب مانعی بین درب نباشد و در واقع برای حفظ امنیت از چشمی در دو سمت درب استفاده می شود. اگر شخص و یا جسمی بین درب قرار گرفته باشد چشمی ها درب را از حرکت بازمی دارند و فرمان توقف به موتور ارسال می کنند.

 • دنده شانه ای

این قطعه منحصر به درب های اتوماتیک ریلی است و در دیگر درب های اتوماتیک پارکینگ کاربردی ندارد. دنده شانه ای معمولا از جنس فولاد آبکاری شده می باشد که در برابر خوردگی و زنگ زدگی مقاوم است. بسته به نیاز پروژه متراژ متفاوتی از آن مورد استفاده قرار می گیرد.

کاربرد درب اتوماتیک ریلی

به طور کلی درب اتوماتیک ریلی اصفهان، معمولا در ساختمان هایی که در قسمت پارکینگ با محدودیت فضا روبرو هستند، نصب می شود. بهترین گزینه برای پارکینگ هایی که فضای کافی جهت باز شدن درب لولایی را ندارند، درب ریلی اتوماتیک است.

ورودی محوطه  شهرک های صنعتی، کارخانجات و کارگاه ها یکی از مکان هایی می باشد، که درب برقی ریلی کاربرد دارد. زیرا درب های ریلی اتوماتیک برای مکان های بدون سقف، با تردد بالا گزینه  مناسبی به شمار می آیند. همچنین درب های ریلی بیشترین بازشو را می دهند پس برای مکان های صنعتی مناسب اند.

اما بیشترین کاربرد این نوع درب اتوماتیک جهت پارکینگ منازل مسکونی و  همچنین ویلاها می باشد. اگر در یک سمت درب فضای کافی جهت باز شدن در وجود داشته باشد، انتخاب درب ریلی جهت پارکینگ، انتخاب درستی به نظر می رسد.

درب های ریلی اتوماتیک همانند درب های بازویی می توانند به صورت تک لنگه یا دو لنگه نصب شوند. بسته به نوع ورودی های پارکینگ و مقدار فضای موجود، دو لنگه درب ریلی می توانند از وسط به سمت مخالف هم باز شوند و یا هر دو لنگه به یک جهت باز شوند. همچنین درب های ریلی پارکینگ را می توان به صورت تلسکوپی اجرا کرد که سه لنگه ی درب به طور همزمان به یک سمت باز شوند و برروی هم قرار گیرند.

سوالات متداول درب اتوماتیک ریلی در اصفهان

درب های ریلی برای پارکینگ هایی که فضای محدودی دارند بسیار مناسب است زیرا به موازات دیوار کنار درب باز میشوند.

بله. برای ساختمان هایی که دهانه درب عریضی دارند، باید از دو لت درب ریلی استفاده کرد. لت ها را نیز میتوان در دوحالت تنظیم کرد: ۱- درموقع باز شدن یک لت به موازات و روی لت دیگر باز شود، ۲- در موقع باز شدن لت ها به موازات دیوار باز شوند.

توان موتور براساس میزان تردد از درب و وزن درب ریلی انتخاب میشود. جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان دفتر حفاظتی کیمیا در تماس باشید.

مشتریان ما

دریافت قیمت و پیش فاکتور درب اتوماتیک ریلی در اصفهان

برای اطلاع از قیمت انواع درب اتوماتیک در ساعات اداری با شماره ۰۳۱۳۶۶۳۳۰۱۰ تماس بگیرید یا فرم زیر را پر کنید تا در سریعترین زمان ما با شما تماس بگیریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *