اتوماتیک ریلی شرکت کیمیا

درب اتوماتیک ریلی در اصفهان

درب اتوماتیک ریلی یکی دیگر از درب های اتوماتیک پارکینگی است که شامل درب های آهنی کشویی میشود که توسط موتورهای اتوماتیک ریلی، هوشمند سازی شده اند. تا پیش از این اغلب درب های آهنی پارکینگ که وزن کمی هم نداشتند باید با نیروی درست باز و بسته میشدند، اما امروزه و با به بازار آمدن جک های برقی دیگر نیازی نیست که برای باز و بسته کردن درب پارکینگ خود را خسته کنیم.

همانطور که از نام در اتوماتیک ریلی پارکینگ مشخص است، این نوع در برقی به وسیله ی چرخ دنده های قدرتمندی بر روی ریل و بصورت کشویی حرکت میکنند. این نوع درب اتوماتیک برای باز شدن به سمت دیوار کناری خود حرکت میکند پس در هنگام نصب درب ریلی برقی باید به این نکته توجه داشته باشید که فضای کافی در سمت چپ یا راست درب وجود داشته باشد.

اگر درحال حاضر درحال استفاده از درب های ریلی دستی هستید، میتوانید با خرید یک موتور ریلی اتوماتیک و نصب آن بر روی درب، صاحب یک درب ریلی اتوماتیک برای پارکینگ ساختمان خود شوید. جهت اطلاع از قیمت در اتوماتیک ریلی اصفهان با ما تماس بگیرید.

نمونه پروژه اجرا شده ی درب زیر سقفی اتوماتیک در دفتر حفاظتی کیمیا

انواع درب اتوماتیک

برقی شرکت کیمیا

درب اتوماتیک کرکره ای

بازویی شرکت کیمیا

درب اتوماتیک بازوئی

شیشه ای 1 شرکت کیمیا

درب اتوماتیک شیشه ای

زیرسقفی شرکت کیمیا

درب اتوماتیک زیرسقفی

از اینستاگرام دفتر حفاظتی کیمیا چخبر؟

نصب درب ریلی اتوماتیک در اصفهان

نصب درب ریلی برقی نیز همچون دیگر درب های برقی نیازمند دانش و تجربه در این زمینه است. باید بدانید که بخش زیادی از کیفیت درب اتوماتیک پارکینگ شما، به نحوه ی نصب جک و موتور برقی بر روی درب بستگی دارد. همچنین کیفیت یراق آلات مورد استفاده شده در هنگام نصب درب ریلی اتوماتیک بسیار مهم و تاثیرگذار بر کیفیت درب برقی میباشد.

درنتیجه برای خرید و نصب در ریلی پارکینگ خود به هر شرکتی اعتماد نکنید و پیش از خرید رزومه ی شرکت را مورد بررسی قرار دهید. گول تبلیغات واهی مانند ” نصب رایگان” را  نخورید زیرا نصب حرفه ای و درست همانند دیگر رشته ها نیازمند تخصص و تجربه است و هیچ کس تخصص و تجربه اش را رایگان در اختیار کسی قرار نمیدهد.

ریلی برقی شرکت کیمیا

خرید درب ریلی اتوماتیک در اصفهان

رضایت مشتریان از درفتر حفاظتی کینیا

جدول مشخصات فنی در ریلی اتوماتیک

قطعات جنس
جنس شیشه ساده / سکوریت / لمینت
نوع فریم الکترواستاتیک / آنادایز / استیل
برند موتور دانکر / کورماس / لابل و...
ابعاد طبق ابعاد درخواستی
زمان نصب بسته به پروژه متغیر است.
قیمت بستگی به ابعاد درب، نوع و برند قطعات دارد.
گارانتی و خدمات پس از فروش دارد

فروش و خدمات درب زیر سقفی اتوماتیک در سایر شهرستان های اصفهان

گروه حفاظتی کیمیا در شهر های : شهرضا – شاهین شهر – فولادشهر – نجف آباد – زرین شهر – اصفهانک – زیار – اشکاوند – سپاهان شهر – بهارستان اصفهان – سگزی – ویلا شهر – مبارکه – باغ بهادران – شهرکرد – خمینی شهر – گز وبرخوار  آماده سرویس دهی به همشریان و مشتریان عزیز میباشد.

خرید درب ریلی اتوماتیک از دفتر حفاظتی کیمیا

مزایا درب اتوماتیک ریلی​

 1.  
 2.  
 3.  
 4.  
 5.  
 6.   

معایب درب اتوماتیک ریلی

 1.  
 2.  
 3.  
 4.  
 5.  
 6.  

انواع درب اتوماتیک ریلی

اجزای درب اتوماتیک ریلی

کاربرد درب اتوماتیک ریلی

سوالات متداول

مشتریان ما

دریافت قیمت و پیش فاکتور

برای اطلاع از قیمت انواع درب اتوماتیک در ساعات اداری با شماره 03136633010 تماس بگیرید یا فرم زیر را پر کنید تا در سریعترین زمان ما با شما تماس بگیریم.