اتوماتیک ریلی شرکت کیمیا

درب اتوماتیک ریلی در اصفهان

درب اتوماتیک ریلی یکی دیگر از درب های اتوماتیک پارکینگی است که شامل درب های آهنی کشویی میشود که توسط موتورهای اتوماتیک ریلی، هوشمند سازی شده اند. تا پیش از این اغلب درب های آهنی پارکینگ که وزن کمی هم نداشتند باید با نیروی درست باز و بسته میشدند، اما امروزه و با به بازار آمدن جک های برقی دیگر نیازی نیست که برای باز و بسته کردن درب پارکینگ خود را خسته کنیم.

همانطور که از نام در اتوماتیک ریلی پارکینگ مشخص است، این نوع در برقی به وسیله ی چرخ دنده های قدرتمندی بر روی ریل و بصورت کشویی حرکت میکنند. این نوع درب اتوماتیک برای باز شدن به سمت دیوار کناری خود حرکت میکند پس در هنگام نصب درب ریلی برقی باید به این نکته توجه داشته باشید که فضای کافی در سمت چپ یا راست درب وجود داشته باشد.

اگر درحال حاضر درحال استفاده از درب های ریلی دستی هستید، میتوانید با خرید یک موتور ریلی اتوماتیک و نصب آن بر روی درب، صاحب یک درب ریلی اتوماتیک برای پارکینگ ساختمان خود شوید. جهت اطلاع از بهترین قیمت درب اتوماتیک ریلی در اصفهان و یا دریافت مشاوره رایگان با همکاران ما در دفتر حفاظتی کیمیا در تماس باشید.

نمونه پروژه اجرا شده ی درب اتوماتیک ریلی در دفتر حفاظتی کیمیا

انواع درب اتوماتیک

درب اتوماتیک کرکره ای

درب اتوماتیک بازوئی

درب اتوماتیک شیشه ای

درب اتوماتیک زیرسقفی

از اینستاگرام دفتر حفاظتی کیمیا چخبر؟

نصب درب اتوماتیک ریلی در اصفهان

نصب درب ریلی برقی نیز همچون دیگر درب های برقی نیازمند دانش و تجربه در این زمینه است. باید بدانید که بخش زیادی از کیفیت درب اتوماتیک پارکینگ شما، به نحوه ی نصب جک و موتور برقی بر روی درب بستگی دارد. همچنین کیفیت یراق آلات مورد استفاده شده در هنگام نصب درب ریلی اتوماتیک بسیار مهم و تاثیرگذار بر کیفیت درب برقی میباشد.

درنتیجه برای خرید و نصب درب اتوماتیک ریلی در اصفهان به هر شرکت یا فرد نصابی اعتماد نکنید و پیش از خرید، رزومه ی شرکت را مورد بررسی قرار دهید. گول تبلیغات واهی مانند ” نصب رایگان” را  نخورید زیرا نصب حرفه ای و درست همانند دیگر رشته ها نیازمند تخصص و تجربه است و هیچ کس تخصص و تجربه اش را رایگان در اختیار کسی قرار نمیدهد.

ریلی برقی شرکت کیمیا

خرید درب ریلی اتوماتیک در اصفهان

با گسترش درب های اتوماتیک رفته رفته تمامی درب های آهنی پارکینگ نیز به سمت برقی شدن رفت. درب های کشویی و ریلی نیز از این قاعده مستثنی نبودند و امروزه تقریبا تمامی درب های ریلی پارکینگ به درب های اتوماتیک ریلی تبدیل شده اند.

شرکت های بسیاری در زمینه ی تولید و فروش درب اتوماتیک ریلی در اصفهان و شهر های دیگر مشغول هستند اما باید بدانید برای خرید در ریلی اتوماتیک باید از کارشناسان حرفه ای و باتجربه در این زمینه کمک بگیرید.

توصیه کارشناسان دفتر حفاظتی کیمیا به شما مشتریان عزیز این است که در هنگام خرید درب ریلی اتوماتیک در اصفهان صرفا قیمت را مدنظر قرار ندهید. زیرا خرید یک جنس بی کیفیت ارزان ممکن است آسیب های مالی و حتی جانی برای شما داشته باشد. و یا حتی اگر جنس خریداری شده مناسب درب پارکینگ شما نباشد، هرچقدر که کیفیت آن بالا باشد باز هم نمیتواند خدمات خوبی به شما ارائه دهد.

به همین علت توصیه میشود قبل از خرید درب ریلی برقی حتما از کارشناسان باتجربه کمک بگیرید. در شرکت کیمیا قبل از فروش درب اتوماتیک ریلی در اصفهان در صورت نیاز از محل بازدید صورت گرفته و باتوجه به نوع پروژه، موتور ریلی مناسب به مشتری پیشنهاد داده میشود.

قیمت درب ریلی برقی وابسته به عوامل مختلفی میباشد از جمله:

1- توان موتور ( که این مورد به وزن درب و میزان تردد بستگی دارد.) 

2- کیفیت نصب درب

3- کیفیت یراق آلات و قطعات مورد استفاده.

اگر به دنبال بهترین قیمت درب اتوماتیک ریلی در اصفهان هستید و یا میخواهید در این زمینه مشاوره دریافت کنید، فقط کافی ست با شماره 09131085560 تماس حاصل فرمائید تا کارشناس دفتر حفاظتی کیمیا به طور دقیق و صادقانه شما را راهنمایی کند.

رضایت مشتریان از درفتر حفاظتی کیمیا

جدول مشخصات فنی در ریلی اتوماتیک

قطعات جنس
نوع موتور بادنده شانه ای/ زنجیری
برند موتور کروز/ Foresee/ cheft/ آلماتیک و...
توان موتور 1000 کیلو/ 2500 کیلو/ 1200 کیلو و...
زمان نصب بسته به پروژه متغیر است.
قیمت بستگی به وزن درب، میزان تردد، توان موتور نوع و برند قطعات دارد.
گارانتی و خدمات پس از فروش دارد

فروش و خدمات درب زیر سقفی اتوماتیک در سایر شهرستان های اصفهان

گروه حفاظتی کیمیا در شهر های : شهرضا – شاهین شهر – فولادشهر – نجف آباد – زرین شهر – اصفهانک – زیار – اشکاوند – سپاهان شهر – بهارستان اصفهان – سگزی – ویلا شهر – مبارکه – باغ بهادران – شهرکرد – خمینی شهر – گز وبرخوار  آماده سرویس دهی به همشریان و مشتریان عزیز میباشد.

خرید درب ریلی اتوماتیک از دفتر حفاظتی کیمیا

مزایا و معایب درب اتوماتیک ریلی

مزایا درب اتوماتیک ریلی​

 1.  
 2.  
 3.  
 4.  
 5.  
 6.   

معایب درب اتوماتیک ریلی

 1.  
 2.  
 3.  
 4.  
 5.  
 6.  

انواع درب اتوماتیک ریلی

درب های برقی ریلی پارکینگ براساس محل استفاده به دو دسته کلی تقسیم میشوند که هرکدام ویژگی های خاص خود را دارند. انواع درب اتوماتیک ریلی در اصفهان عبارتند از:

1) درب ریلی مسکونی

 این نوع از درب های ریلی جهت پارکینگ ساختمان های مسکونی، ویلا ها، باغ ها و بطور کلی مکان هایی که تردد محدود است و ابعاد ورودی نیز زیاد بزرگ نیستند، مورد استفاده قرار میگیرد. درب های ریلی مسکونی به علت ابعاد استاندارد معمولا درب های سنگینی نیستند به همین دلیل میتوان از موتور های ریلی با توان و قدرت پایین تر استفاده کرد. البته برخی از درب های پارکینگ ساختمان مسکونی باوجود ابعاد کوچک اما سنگین هستند، و یا ساختمان دارای واحد های زیادی ست و تردد از درب پارکینگ بسیار زیاد میباشد، که در این مواقع با تشخیص کارشناس باید موتورهای ریلی با توان بالا نصب شود.

2) درب ریلی صنعتی

همانطور که از نام این درب ها مشخص است در اماکن صنعتی همچون کارخانجات، سوله ها و انبارهای بزرگ کاربرد دارند. ویژگی این درب ها ابعاد بزرگ و وزن سنگین با میزان تردد بالا میباشد پس نیازمند موتوهایی با توان بسیار بالا هستند. برای موتور درب های ریلی صنعتی سعی کنید از برند های ایتالیایی و آلمانی استفاده کنید.

اجزای درب اتوماتیک ریلی

 • موتور ریلی

 موتور درب ریلی قطعه ایست که پس از فشردن کلید ریموت درب را بصورت اتومات باز یا بسته میکند. موتور با فرمان ریموت کنترل درواقع نیروی الکتریکی را از برق شهری دریافت میکند و به نیروی مکانیکی جهت حرکت دادن درب تبدیل میکند. توان و قدرت موتور بسته به میزان تردد و وزن درب تعیین میگردد.

 • مرکز کنترل ( تابلوی فرمان)

 مهم ترین بخش جک ریلی مرکز کنترل آن میباشد که در انواع جک ها چه ریلی و چه بازویی وجود دارد. این قطعه در حقیقت از جعبه ای تشکیل شده که نامش تابلوی فرمان است و پیام باز شدن یا بسته شدن درب را از ریموت گرفته و به موتور انتقال میدهد.

 • ریموت کنترل

برای اینکه بخواهیم درب ریلی برقی از فاصله ای دور باز یا بسته شود، نیاز داریم تا این فرمان را توسط وسیله ای به موتور درب برسانیم. آن قطعه، ریموت درب است که انواع مختلفی دارد اما وظیفه ی همه ی آنها رساندن پیام حرکت درب به موتور میباشد.

 • فلاشر (چراغ چشمک زن)

فلاشر چراغی ست که در بالای درب ریلی نصب میگردد و در هنگام باز و بسته شدن درب به منظور اطلاع از فعالیت و یا عدم فعالیت درب پارکینگ استفاده میشود.

 • چشمی

 برای اینکه در هنگام بسته شدن درب مانعی بین درب نباشد و درواقع برای حفظ امنیت از چشمی در دو سمت درب استفاده میشود. اگر شخص و یا جسمی بین درب قرار گرفته باشد چشمی ها درب را از حرکت بازمیدارند و فرمان توقف به موتور ارسال میکنند.

 • دنده شانه ای

این قطعه منحصر به درب های اتوماتیک ریلی است و در دیگر درب های اتوماتیک پارکینگ کاربردی ندارد. دنده شانه ای معمولا از جنس فولاد آبکاری شده میباشد که در برابر خوردگی و زنگ زدگی مقاوم است. بسته به نیاز پروژه متراژ متفاوتی از آن مورد استفاده قرار میگیرد.

کاربرد درب اتوماتیک ریلی

بطور کلی درب اتوماتیک ریلی، معمولا در ساختمان هایی که در قسمت پارکینگ با محدودیت فضا روبرو هستند، نصب میشود. بهترین گزینه برای پارکینگ هایی که فضای کافی جهت باز شدن درب لولایی را ندارند، درب ریلی اتوماتیک است.

ورودی محوطه ی شهرک های صنعتی، کارخانجات و کارگاه ها یکی از مکان هایی ست که درب برقی ریلی کاربرد دارد. زیرا درب های ریلی اتوماتیک برای مکان های بدون سقف، با تردد بالا گزینه ی مناسبی به شمار می آیند. همچنین درب های ریلی بیشترین بازشو را میدهند پس برای مکان های صنعتی مناسب اند.

اما بیشترین کاربرد این نوع درب اتوماتیک جهت پارکینگ منازل مسکونی و  همچنین ویلاها میباشد. اگر در یک سمت درب فضای کافی جهت باز شدن در وجود داشته باشد، انتخاب درب ریلی جهت پارکینگ، انتخاب درستی به نظر میرسد.

درب های ریلی اتوماتیک همانند درب های بازویی میتوانند بصورت تک لنگه یا دو لنگه نصب شوند. بسته به نوع ورودی های پارکینگ و مقدار فضای موجود، دو لنگه درب ریلی میتوانند از وسط به سمت مخالف هم باز شوند و یا هر دو لنگه به یک جهت باز شوند. همچنین درب های ریلی پارکینگ را میتوان بصورت تلسکوپی اجرا کرد که سه لنگه ی درب بطور همزمان به یک سمت باز شوند و برروی هم قرار گیرند.

سوالات متداول

درب های ریلی برای پارکینگ هایی که فضای محدودی دارند بسیار مناسب است زیرا به موازات دیوار کنار درب باز میشوند.

بله. برای ساختمان هایی که دهانه درب عریضی دارند، باید از دو لت درب ریلی استفاده کرد. لت ها را نیز میتوان در دوحالت تنظیم کرد: 1- درموقع باز شدن یک لت به موازات و روی لت دیگر باز شود، 2- در موقع باز شدن لت ها به موازات دیوار باز شوند.

توان موتور براساس میزان تردد از درب و وزن درب ریلی انتخاب میشود. جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان دفتر حفاظتی کیمیا در تماس باشید.

مشتریان ما

دریافت قیمت و پیش فاکتور

برای اطلاع از قیمت انواع درب اتوماتیک در ساعات اداری با شماره 03136633010 تماس بگیرید یا فرم زیر را پر کنید تا در سریعترین زمان ما با شما تماس بگیریم.