جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

بهترین نقطه برای نصب جک بازویی

آدرس دفتر و نمایشگاه

اصفهان، خیابان سجاد، چهارراه سپهسالار ، خیابان ارباب، دومین دوربرگردان، ساختمان مهر، طبقه اول، دفتر حفاظتی کیمیا

آنچه در این مقاله می‌خوانید

اصفهان، خیابان سجاد، چهارراه سپهسالار ، خیابان ارباب، دومین دوربرگردان، ساختمان مهر، طبقه اول، دفتر حفاظتی کیمیا

مشاوره قبل خرید و استعلام قیمت انواع درب: 09131085560 - 03136633011 - 03136633010

درب اتوماتیک بازویی اصفهان
فهرست مطالب

در هنگام نصب جک بازویی بر روی درب پارکینگ خود حتما به این سوال فکر کرده اید که بهترین نقطه برای نصب جک بازویی روی درب پارکینگ کجاست؟ اصلا تفاوتی دارد که جک اتوماتیک بازوئی کجا و در کدام نقطه از درب نصب شود؟

بهترین نقطه برای نصب جک بازویی

اگر درب های اتوماتیک پارکینگی بازویی در اصفهان را دیده باشید، متوجه شدید که در بعضی از درب ها جک بازوئی در بالای درب نصب است و در بعضی موارد هم در پایین درب نصب شده است اما در اکثر موارد مشاهده میشود که جک برقی بازویی در وسط درب پارکینگ قرار گرفته است.

برای اینکه متوجه شوید کدام نقطه برای نصب جک اتوماتیک بازویی روی درب پارکینگ شما بهتر است، کافی ست با فشار انگشت خود یک بار درب را از وسط، از بالا و از پایین باز کنید. بررسی کنید که در کدام نقطه دست شما فشار کمتری وارد کرده است. این روش از ساده ترین روش هایی ست که میتوان تشخیص داد کدام نقطه برای جک بازویی شما مناسب است.

اگر نقطه مناسب و کم فشار را بیابید و جک را در همان نقطه نصب کنید میتوان گفت که عمر جک بازویی شما بیشتر و خرابی آن نیز کمتر خواهد شد.

پس از انجام این آزمایش ساده درخواهید یافت که بهترین محل برای نصب جک برقی بازویی، وسط درب پارکینگ است. اما در مواردی که در وسط درب نقطه ای محکم برای جوش دادن پلیت جلوی جک نیست و یا موارد خاص دیگر جک ها در بالا یا پایین درب نصب میشودند که البته این کار از عمر مفید درب کم خواهد کرد.

دفترحفاظتی کیمیا با بیش از یک دهه تجربه در زمینه فروش، نصب و خدمات انواع درب اتوماتیک در اصفهان آماده ارائه خدمت و مشاوره رایگان در زمینه خرید و نصب درب اتوماتیک در اصفهان و ارائه ی بهترین قیمت درب اتوماتیک اصفهان میباشد. درصورت نیاز برای استعلام بهترین قیمت ها با شماره ۱۱-۳۶۶۳۳۰۱۰-۰۳۱ و یا ۰۹۱۳۱۰۸۵۵۶۰ تماس حاصل فرمایید.

امتیاز دهی به این مطلب
مطلب ما را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *