موارد خاص

قفل هوشمند پارکینگ

قفل هوشمند پارکینگ این امکان را به شما میدهد که فضای پارکینگتان را مسدود کنید و هر زمان که دلتان بخواهد از آن استفاده کنید.امروزه با وجود گسترش شهرنشینی و افزایش تردد ماشین ها یافتن جای پارک مناسب برای ماشین دچار معظل شده است. در بسیاری از مجتمع مسکونی های بزرگ و پرجمعیت بسیاری از مشکلات و درگیری ها با جای پارک در پارکینگ ها است و ممکنه است جای پارک شما را همسایه و یا میهمانش بگیرد و ساعت ها مجبور به صبر کردن باشید. امروزه برای حل این مشکل دستگاه قفل هوشمند پارکینگ اختراع شده است که مورد استقبال بسیاری از افراد قرار گرفته است.

از ویژگی های این قفل پارکینگ میتوان به داشتن کنترل از راه دور اشاره کرد. این قفل ها دارای باطری بوده و به زمین متصل میشوند که امکان تکان دادن آنها وجود نداشته باشد و با استفاده از یک ریموت کنترل از راه دور نیز امکان تنظیم آن وجود دارد و در برابر ضربه نیز مقاوم است و اگر شخصی بخواد آنرا از حالت خود خارج کند صدای زنگ هشدار آن به صدا در می آید.به علت پیچ شدن این قفل به داخل زمین این قفل ها دارای سیستم ضد آب نیز میباشد و همچنین میله آن از جنس فولادی ضد زنگ است به همین خاطر قابلیت استفاده در هر شرایط آب و هوایی برای آن وجود دارد.

کاربرد این نوع قفل ها در پارکینگ بیمارستان،ادارات و مجتمع مسکونی ها میباشد و نصب آن نیز آسان میباشد.دفتر حفاظتی کیمیا با بیش از یک دهه تجربه در زمینه فروش و نصب انواع قفل هوشمند پارکینگ در اصفهان اماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی میباشد.جهت خرید و یا دریافت مشاوره رایگان میتاوانید با شماره های11-36633010-031و 09131085560 تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری مشخص شده اند *

ارسال نظر